Toki Afyon Merkez Emekli Konutları kura sonuçları tam listesi

Toki Afyon Merkez Emekli Konutları kuraları bugün gerçekleşti. İşte Toki Afyon Merkez Emekli Konutları kura sonuçları tam listesi...

Toki Afyon Merkez Emekli Konutları kura sonuçları tam listesi

Toki'nin emekliler için başlattığı projelerinden olan Afyon Merkez Toki Emekli Konutları kura çekilişi bugün saat 10:00'da Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü Atatürk Kongre Merkezi'nde yapıldı. 

Afyon Merkez Emekli Konutları kura çekilişi sonucunda 300 konut sahiplerini buldu. Kura çekilişinde hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 1 Şubat 2016 tarihinden itibaren Halk Bankası yetkili şubelerinden geri alabilecek. 

2+1 tipinde 75 metrekare 300 adet dairenin sahiplerini bulacağı Toki Afyon Merkez kura sonuçları açıklandı. Fiyatları 85 bin TL olarak belirlenen konutlarda hak sahibi olanların tam listesi aşağıda yer alıyor. 

Toki Afyon Merkez kura sonuçları tam listesine aşağıdaki dosya linkinden ulaşabilirsiniz. 

 

Dosyayı indirmek için tıklayın.

 

Afyon Merkez Toki Konutları kura çekilişi sonucunda hak sahibi olanlar başvuru bedelleri düşüldükten sonra yüzde 12 peşinat ile 180 ay vade, yüzde 20 peşinat ile 240 ay vade ile konut sahibi olabilecekler. Peşinatlar ise sözleşme aşamasında alınacak.Toki Afyon Merkez Emekli Konutları projesinde 180 ay vade için taksit tutarı 416 TL, 240 ay vade için ise taksit tutarı 238 TL olarak ödenecek. 

Konut belirleme kurası sonrası konutu belli olan alıcılar idarenin belirlediği tarihlerde Halk Bankası Kocatepe Şubesi'nde Gayrimenkul Satış Sözlemesi imzalayacaklar. Emekli grubu projelerinde hak sahibi olan ve sözleşme imzalayan vatandaşlar konutlarını borçları bitene kadar devredemezler.