Toki Balıkesir Manyas Emekli Konutları başvuruları

Toki Balıkesir Manyas Emekli Konutları başvuruları 14 Mart tarihinde başlayacak. 500 konut için son başvuru tarihi ise 31 Mart 2016...

Toki Balıkesir Manyas Emekli Konutları başvuruları

Toki Balıkesir Manyas Emekli Konutları başvuruları 14 Mart tarihinde başlayacak. 500 konut için son başvuru tarihi ise 31 Mart 2016... Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında Toki tarafından Balıkesir Manyas'ta inşa ettirilecek olan 2+1 nitelikli 500 konut için başvurular 31 Mart 2016 tarihinde sona erecek. 

Balıkesir Manyas Toki Emekli Konutları kura çekilişleri 20 Nisan 2016 tarihinde yapılacak. Kura çekilişi sonucunda hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 22 Nisan 2016 tarihinden itibaren Halk Bankası yetkili şubelerinden geri alabilecek. 

Hak sahibi olacaklara konutlar, yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat bedeli için ise 240 ay vade ile taksitlendirilecek. Konutlar için peşinatlar ise sözleşme imzalama aşamasında tahsil edilecek. 

Toki Balıkesir Manyas Emekli Konutları satış duyurusu

Dosyayı indirmek için tıklayın.

Balıkesir Manyas Toki Emekli Konutları başvuru belgeleri

* Nüfus cüzdanı fotokopisi
* SGK'dan alınan Emekli Kimlik Belgesi veya emekli olduğunu gösteren yazı

Toki Balıkesir Manyas Emekli Konutları başvuru işlemleri

* Nüfus cüzdanı ve emekli kimlik kartı ile beraber 14 Mart- 31 Mart 2016 tarihleri arasında Halk Bankası yetkili şubelerine başvuru yapılacak. Taahhütname, banka tarafından numaralandırılıp istenen evraklar ile teslim alınacak ve 1 nüsha başvuru sahibine geri  verilecek. 
* 500 TL başvuru bedeli alınacak. 
* Kimlik tespiti için Nüfus Cüzdanı ibraz etmek şartı aranacak ve başvurular şahsen yapılacaktır.