TOKİ Gaziantep Şehitkamil 2015 başvuruları başladı

TOKİ Gaziantep Şehitkamil 2015 başvuruları 20 Nisan (bugün) itibariyle start aldı. Projede ev fiyatları 100 bin liradan başlıyor.

TOKİ Gaziantep Şehitkamil 2015 başvuruları başladı

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Beykent Mahallesi 1. Ve 2. Etap projesi kapsamında toplam 266 adet konutun başvuru süreci 20 Nisan yani bugün itibariyle başladı. 15 Mayıs’a kadar devam edecek TOKİ Gaziantep Şehitkamil 2015 başvuruları, Halk Bankası’nın Gaziantep şubelerine yapılacak.

Ev fiyatlarının 100 bin lira ila 137 bin lira olarak belirlendiği TOKİ Gaziantep Şehitkamil Beykent’te 120 aya varan vadelerle konut sahibi olmak mümkün. Konutlar için ödenecek aylık taksitler ise 626 lira ila 1289 lira arasında değişiyor.

TOKİ Gaziantep Şehitkamil 2015 başvuruları için gerekli şartlar aşağıda yer alıyor;

Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir. Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacaktır.

Yukarıdaki şartları sağlayan kişiler, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Gaziantep Şubelerine başvurarak, 2 Bin TL (İkibin Türk Lirası) tutarındaki başvuru bedelini 20 Nisan – 15 Mayıs 2015 tarihleri arasında yatıracaktır. (Şehit Aileleri, Maluller (Terör, Harp ve Vazife Malulleri) ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç) Başvurdukları grup ile ilgili “Satın Alma Talep ve Yüklenim Belgesi”ni imzalayacaklardır. 

Firma Bilgisi: Toki