Toki Hatay Reyhanlı Emekli Konutları başvuru tarihi

Toki Hatay Reyhanlı Emekli Konutları başvuru tarihi 14 Mart-31 Mart 2016 olarak belirlendi. Proje için kura çekilişi 4 Mayıs 2016 tarihinde yapılacak

Toki Hatay Reyhanlı Emekli Konutları başvuru tarihi

Toki Hatay Reyhanlı Emekli Konutları başvuru tarihi 14 Mart-31 Mart 2016 olarak belirlendi. Proje için kura çekilişi 4 Mayıs 2016 tarihinde yapılacak. 2+1 tipinde 150 konut için yapılacak başvurular Ziraat Bankası Hatay İlindeki yetkili şubeler tarafından kabul edilecek. 

Hatay Reyhanlı Toki Emekli Evleri'nde konutlar yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat için 240 ay vade ile taksitlendirilecek.Toki Hatay Reyhanlı Emekli Konutları'nda kura çekilişi sonucunda hak sahibi olamayanlar 9 Mayıs 2016 tarihinden itibaren Ziraat Bankası yetkili şubelerinden başvuru bedellerini geri alabilecekler. 

Toki Hatay Reyhanlı Emekli Konutları satış duyurusu

Dosyayı indirmek için tıklayın.

Projenin başvuru işlemlerinde başvuru sahipleri, nüfus cüzdanı ve emekli kimlik kartı ile 14-31 Mart 2016 tarihleri arasında Ziraat Bankası yetkili şubelerine başvuru yapacaklar. Taahhütname banka tarafından numaralandırılarak başvuruda istenilen evraklar ile teslim alınacak ve 1 nüsha başvuru sahibine geri verilecek. Hatay Reyhanlı Toki Konutları için başvuru bedeli 500 TL olarak belirlendi. 

Hak sahipleri peşinatlarını sözleşme imzalama aşamasında ödeyecekler. Emekli grubu projelerinde hak sahibi olup sözleşme imzalayan emekli vatandaşlar konutlarını borçları bitene kadar devredemeyecekler. Bununla birlikte borç bitene kadar alıcı ve ailesi için ikamet şartı aranacaktır. İkamet edilmediğinin tespiti durumunda ise sözleşme feshedilecektir.