Toki Kayseri Mimarsinan Emekli Konutları başvuru tarihi

Toki Kayseri Mimarsinan Emekli Konutları başvuru tarihi 14 Mart 2016 olarak belirlendi

Toki Kayseri Mimarsinan Emekli Konutları başvuru tarihi

Toki Kayseri Mimarsinan Emekli Konutları başvuru tarihi 14 Mart 2016 olarak belirlendi. 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek olan başvurular Ziraat Bankası Kayseri ilinde bulunan yetkili şubeler tarafından kabul edilecek. 

2+1 nitelikli 250 adet konutun sahiplerini bulacağı Toki Kayseri Mimarsinan Emekli Konutları projesinde hak sahiplerine konutlar yüzde 12 peşinat için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat için 240 ay vade ile taksitlendirilecek. 

Kayseri Mimarsinan Toki Emekli Konutları'nda kura çekilişi 6 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştirilecek. Kura çekiliş yeri ve saati daha sonra idare tarafından duyurulacaktır. 

6 Mayıs 2016 tarihinde konut belirleme kurasının çekileceği Toki Kayseri Mimarsinan Konutları'nda kura çekilişi sonucunda hak sahibi olamayan emekli vatandaşlar başvuru bedellerini 11 Mayıs 2016 tarihinden itibaren Ziraat Bankası yetkili şubelerinden geri alabilecekler.

Toki Kayseri Mimarsinan Emekli Konutları satış duyurusu 

Dosyayı indirmek için tıklayın.

Toki Kayseri Mimarsinan Emekli Konutları başvuru için gereken belgeler

* Nüfus cüzdanı fotokopisi
* Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan alınan Emekli Kimlik Belgesi ya da emekli olduğunu gösteren yazı. 

Kayseri Mimarsinan Toki Emekli Konutları başvuru işlemleri

Projedeki 250 adet konut için başvurular, nüfus cüzdanı ve emekli kimlik kartı ile beraber 14-31 MArt 2016 tarihleri arasında Ziraat Bankası'nın yetkili şubelerine yapılacak. Başvuru işlemleri sırasında ise 500 TL başvuru bedeli alınacaktır. Kura sonrası hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini geri alabilecekler. Konut alma hakkı kazananların ise peşinatları alınırken başvuru bedelleri düşülecektir.