Toki Kütahya İnköy Kura Sonuçları

Toki Kütahya İnköy Emekli Konutları kura sonuçları açıklandı. İşte kura sonuçlarına göre hak sahibi olanlar...

Toki Kütahya İnköy Kura Sonuçları

Toki Kütahya İnköy kura sonuçları açıklandı. Toki Emekli Evleri projesi kapsamında yer alan Toki Kütahya İnköy kuraları bugün çekildi. Kura sonucunda 300 adet konutun sahipleri belirlendi. Çekiliş sonucunda hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 2 Şubat 2016 tarihinden itibaren Halk Bankası Kütahya ilindeki tüm şubelerinden geri alabilecek. 

Kütahya İnköy Toki Emekli Evleri kura sonuçlarına aşağıdaki dosya bağlantısından ulaşabilirsiniz. 

 

Dosyayı indirmek için tıklayın.

 

2+1 tipinde 75 metrekare 300 adet dairenin sahiplerini bulacağı Toki Kütahya İnköy kura sonuçları gün içerisinde açıklanacak. Projede konutların fiyatı 80 bin 900 TL olarak belirlendi.

Kütahya İnköy Toki Konutları kura çekilişi sonucunda hak sahibi olanlar başvuru bedelleri düşüldükten sonra yüzde 12 peşinat ile 180 ay vade, yüzde 20 peşinat ile 240 ay vade ile konut sahibi olabilecekler. Peşinatlar ise sözleşme imzalama aşamasında

Toki Afyon Merkez Konutları'nda 180 ay vade için taksit tutarı 396 TL, 240 ay vade için ise taksit tutarı 270 TL tahsil edilecek. 

Kütahya İnköy Toki Emekli Konutları Sözleşme İmzalanması Aşamasında İstenen Belgeler

* Kütahya Nüfus Müdürlüğü'nden onaylı nüfus kaydı ve adrese dayalı kayıt sistemine göre alınacak olan Kütahya il sınırları içinde 1 yıldan az olmamak şartı ile ikamet ettiğini kanıtlayan belge.

* Kütahya Tapu Sicil Müdürlüğü'nden başvuru sahibinin kendisine, eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklarına ait tapuda kayıtlı kat irtifaklı bağımsız bir bölümün ya da müstakil bir konutun bulunmadığına dair belge.

* Hane halkı gelirinin en fazla net 3 bin 200 TL olduğunu kanıtlayan gelir belgeleri. (Başvuru sahibi emekliyse, Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan alınan maaş dökümü ya da emekli maaşının yatırıldığı banka hesap ekstresi)