Toya Moda teslimleri için geri sayım başladı

Toya Gayrimenkul imzası ile Basın Ekspres Yolu'nda hayat bulan Toya Moda teslimleri için geri sayım başladı

Toya Moda teslimleri için geri sayım başladı

Toya Gayrimenkul imzası ile Basın Ekspres Yolu'nda hayat bulan Toya Moda teslimleri için geri sayım başladı. Toya Gayrimenkul, anlaşmalı bankalar ile 0,99 kredi faiz oranı sağlarken müşterilerinin teslime kadar kredi ödemelerini de karşılıyor. Toya Moda projesinde konut sahibi olmak isteyenler, 50 ay firma bünyesinde vade seçeneklerinden de faydalanabiliyor. İstanbul Avrupa Yakası'nın gözde bölgelerinden Basın Ekspres Yolu'nda E-5 ve TEM Otoyolları'nın kesiştiği noktada konumlanan Toya Moda'da her biri balkon ve teraslı daireler, her daire için özel depo alanları bulunuyor. 37 metrekareden başlayan büyüklüklerde dairelerin yer aldığı Toya Moda'da stüdyodan 3+1'e kadar toplam 426 adet daire ve 28 adet mağaza bulunyor. 

Toya Moda teslimleri için geri sayım başladı

Yüzde 70 yeşil alanın yer aldığı Toya Moda'da her daire için özel kapalı otopark, sauna, buhar banyosu, yüzme havuzu, masa tenisi, fitness, kapalı basketbol salonu, hobi atölyeleri, squash, çocuk yüzme havuzu, açık ve kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları bulunuyor. Basın Ekspres Yolu'nda yükselen Toya Moda projesi Atatürk Havalimanı'na 3 dakika, Yeşilköy ve Ataköy'e 5 dakika, Bakırköy ve İdo İskelesi'ne 10 dakika mesafede yer alıyor. Aynı zamanda Toya Moda'dan planlanan Ataköy - Basın Ekspres İkitelli Metrosu'na yürüyerek ulaşılabiliyor. 

Toya Moda teslimleri için geri sayım başladı

Toya Moda'da banyo ve mutfaklar HansGrohe imzası taşıyor

Toya Moda'nın teslimine 9 ay kadar kısa bir süre kala mutfak ve banyolarda Alman moda rüzgarları esiyor. Batarya ve duş markasının anlaşmasını tamamlayan Toya Moda'da konutlar yüzde 100 Alman kalitesi; tasarım ödüllü ürünler ile yüzyıllık deneyimi yansıtan Alman Markası HansGrohe imzası taşıyor. Dünyaca ünlü tasarımcıların ödüllü tasarımları ile kullanımda konfor ve fonsiyonaliteyi ön plana çıkaran mutfak ve banyolar birinci sınıf kalitesiyle şıklıkta öncü. En iyi kalite ve elegan tasarımının yanı sıra Hans Grohe imzalı mutfak ve banyolar su ve enerji tasarrufu sunan eko-smart sistemi ile sürdürülebilir kaynak kullanımında da yüksek performansı sağlıyor. Hava filtre sistemi ile basıncı dengeleyebilen HansGrohe batarya ve duşlar tek dokunuşla kireç birikimlerini temizleyebiliyor.

Firma Bilgisi: toya gayrimenkul
Proje Bilgisi: Toya Moda