TRC İnşaat'tan Tuzla Port projesi!

TRC İnşaat imzası ile hayat bulan Tuzla Port projesi denize sıfır konumu ve az katlı mimarisi ile öne çıkıyor

TRC İnşaat'tan Tuzla Port projesi!

TRC İnşaat imzası ile hayat bulan Tuzla Port projesi denize sıfır konumu ve az katlı mimarisi ile öne çıkıyor. Toplam 202 daireye yer verilen projede ticari ünitelerin satışları yapılmıyor. Ticari üniteler firma tarafından kiraya verilecek. 

Tuzla Port projesinin yönetimini 5 yıl boyunca TRC İnşaat yapacak. 17 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Tuzla Port projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+2 tipinde büyüklükleri 103 metrekare ila 300 metrekare arasında değişen daireler bulunuyor. 202 konut ve 70 mağazanın yer aldığı projede blokların ilk 2 katında ticari alanlar yer alıyor. 

Dairelerin deniz manzarasına hakim olduğu Tuzla Port projesinin yatırımcısına yüzde 70 oranında kazandırması bekleniyor. Tuzla'ya yapılacak olan yeni ulaşım projeleri ile projenin daha da değer kazanması bekleniyor. 

2018 yılında teslim edilmesi planlanan Tuzla Port projesinde deniz manzarası, güvenlik ve kameralı güvenlik gibi özellikler bulunuyor. Projenin daireleri ise ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. 

Konut satın almak isteyenlere kişiye özel ödeme seneklerinin sunulduğu Tuzla Port fiyatları, ödeme seçenekleri, özellikleri ve detayları ile ilgili bilgileri satış ofisi ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

 

Firma Bilgisi: TRC İnşaat
Proje Bilgisi: Tuzla Port