Türkiye İMSAD 15 Temmuz sonrasını masaya yatıracak

Türkiye İMSAD, 2016 yılının dördüncü gündem buluşmalarında 15 Temmuz sonrası Türkiye konusunu masaya yatıracak

Türkiye İMSAD 15 Temmuz sonrasını masaya yatıracak

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği-Türkiye İMSAD, 2016 yılının üçüncü gündem buluşmalarında 15 Temmuz sonrasındaki Türkiye'yi masaya yatıraak. Etkinlik 22 Eylül Perşembe günü gerçekleştirilecek.

15 Temmuz ve sonra Türkiye İMSAD'ın merceğinde
Türkiye İMSAD’ın yılda dört kez çeyrek periyotlarda düzenlediği Gündem Buluşmaları’nın bu yılki üçüncü toplantısı 22 Eylül Perşembe günü 08.30 – 10.30 saatleri arasında Ortaköy Feriye Lokantası’nda gerçekleştirilecek. Toplantıda; 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Türkiye’deki siyasal ve toplumsal dinamikler ve toplumun değişimlere tepki biçimleri, darbe dinamiğini yaratan yapılar ve bundan sonrası için olası senaryolar gibi konular ele alınacak. İnşaat ve inşaat malzemesi sektöründeki gelişmeler de güncel veriler üzerinden değerlendirilecek.

Uzmanların gözüyle 15 Temmuz sonrası Türkiyesi
Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı F. Fethi Hinginar’ın açılış konuşmasını gerçekleştireceği toplantının moderatörlüğünü Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kenan Aracı yapacak. Türkiye İMSAD Ekonomi Danışmanı Prof. Dr. Kerem Alkin, Ekonomi ve Strateji Danışmanlık Hizmetleri Başkanı Dr. Can Fuat Gürlesel ve KONDA Araştırma ve Danışmanlık Genel Müdürü Bekir Ağırdır’ın konuşmacı olacağı Gündem Buluşmaları’na geniş bir katılım bekleniyor