Ümraniye İkea nasıl gidilir?

Evinizin her türlü ihtiyacını karşılayabileceğiniz, İstanbul'da Bayrampaşa ve Ümraniye'de olmak üzere 2 adet mağazası bulunan Ümraniye İkea nasıl gidilir? yanıtı haberimizde

Ümraniye İkea nasıl gidilir?

Evinizin her türlü ihtiyacını karşılayabileceğiniz, İstanbul'da Bayrampaşa ve Ümraniye'de olmak üzere 2 adet mağazası bulunan Ümraniye İkea nasıl gidilir? işte yanıtı

Türkiye'de toplam 5 adet mağazası bulunan İsveç kökenli uluslararası mobilya mağazası olan İkea'nin İstanbul'da yalnızca 2 adet mağazası var. Bir tanesi Avrupa Yakası Bayrampaşa'da yer alan mağazanın diğeri ise Anadolu Yakası Ümraniye'de yer alıyor. 

İkea Mağazası 1943 yılında Ingvar Kamprad tarafından (17 yaşında) kurulmuştur. 45 ülkede 235 mağazası bulunan İkea, kataloglarına 160 milyon baskı yapıp müşterilerine ücretsiz olarak posta yoluyla ulaştırıyor. Peki Ümraniye İkea nasıl gidilir?

 

Ümraniye İkea nasıl gidilir?

 

Ümraniye İkea nasıl gidilir?
İkea'nın Ümraniye mağazasına gitmek toplu taşıma araçları ile çok kolay. Özel halk otobüsü ile gelecekseniz Ümraniye Tepeüstü'nden geçen bütün otobüslere binebilirsiniz. Tepeüstü durağında inecekseniz 5 dakika yürüyerek İkea'ya ulaşabilirsiniz. 

Özel araç ile gelecekseniz, Ümraniye tabelalarını takip etmeniz yeterli olacaktır. Zaten bir süre sonra İkea Ümraniye tabelalarını görmeye başlayacaksınız. Ümraniye İkea'nın açık ve kapalı otoparkı bulunuyor. 

Ümraniye İkea adres bilgisi : Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, İKEA - Ümraniye, 34398 Ümraniye - İstanbul