Vadi İstanbul

İstanbul Avrupa Yakasında 424 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alan ve Artaş Grup, Aydınlı Grup ve Keleşoğlu İnşaat ortaklığı ile inşa edilen Vadi İstanbul Ayazağa’da yer alıyor

Vadi İstanbul

Vadi İstanbul 1 milyar 500 milyon TL yatırım bedeline sahip olup, Ayazağa’da yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinin yer aldığı Vadi İstanbul’da satılık daire büyüklükleri 69.80 metrekare ile 305 metrekare arasında değişiyor.

Rezidans, otel ve AVM bloklarından meydana gelen Vadi İstanbul  Artaş Grup, Aydınlı Grup ve Keleşoğlu İnşaat ortaklığı ile inşa ediliyor. Vadi İstanbul tasarımlarını ise İki Design Mimarlık ve SOM Architecture yapıyor.

Vadi İstanbul

424 bin metrekare alanı üzerinde yer alan Vadi İstanbul fiyatları 660 bin TL’den başlıyor ve ödeme planı kapsamında banka kredisi imkanı yer alıyor. Vadi İstanbul Garanti Bankası, Akbank, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi, Vakıfbank, odeabank, Kuveyt Türk ile anlaşmalı olup, yüzde 25 peşinat + 120 aya 0.96 faiz oranı uyguluyor.

Vadi İstanbul projesinden konut sahibi olanlar lounge-club, açık-kapalı yüzme havuzu, market, ticari üniteler, tenis sahası, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness center, sauna, buhar banyosu, dinlenme alanlarını kullanabiliyor.

Vadi İstanbul nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında 424 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alan ve Artaş Grup, Aydınlı Grup ve Keleşoğlu İnşaat ortaklığı ile inşa edilen Vadi İstanbul Ayazağa’da yer alıyor.

Vadi İstanbul adres bilgileri: Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No:1/A Sarıyer – İstanbul

Vadi İstanbul iletişim bilgileri
444 53 35

Vadi İstanbul

 

Firma Bilgisi: Artaş Grup, Aydınlı Grup Ve Keleşoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Vadi Istanbul