Vadiyaka Başakşehir’de dükkanlar satışta

Başakşehir’de peş peşe projeler gerçekleştiren Fuzul Yapı, bölgedeki Vadiyaka Başakşehir projesindeki ‘Cadde Dükkanları’ satışa çıkartıyor.

Vadiyaka Başakşehir’de dükkanlar satışta

Başakşehir’de peş peşe projeler gerçekleştiren Fuzul Yapı, bölgedeki Vadiyaka Başakşehir projesindeki ‘Cadde Dükkanları’ satışa çıkartıyor.  Proje’de yer alan 50 ticari ünite, 24 Ocak Pazar günü Eskidji’nin organizasyonuyla açık artırma usulüylle satılacak. Satışa sunulacak ticari üniteler 78 ile 306 metrekare arasında değişiyor. Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, “199 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkartacağımız dükkanlar, her geçen gün değeri artan Başakşehir’de yüksek karlı yatırım imkanı sunuyor. Başakşehir, bölgede yapılan markalı konut projelerinin yanı sıra Avrupa  çapında ses getirmesi beklenen Şehir Hastanesi, Kanal İstanbul projesi, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara otoyolu bağlantıları, Botanik Parkı, Başakşehir Metro İstasyonu gibi  pek çok mega projenin kesişme noktası olarak yatırım değerini her geçen gün arttırıyor” dedi.

Yatırıma devam

Başakşehir Belediyesi’nin 116 bin metrekarelik arazi ihalesini kazandıklarını da hatırlatan Akbal, “2016 yılının ilk yarısında  bin 500 konutluk ve çok sayıda ticari ünitenin de yer alacağı karma projemize başlayacağız. Hedefimiz 10 yıllık bir süreçte 1.5 yıllık periyodlarla yeni marka projelere imza atmak” dedi.