Valle Lacus son durum

Valle Lacus "Türkiye Konut Geliştirme Kategorisi"nde yüksek övgü derecesi olan "Highly Commended Awards"ı almaya hak kazandı

Valle Lacus son durum

Valle Lacus son durum detaylarını paylaşmadan önce proje özelliklerinden bahsedelim. Kulak İnşaat A.Ş tarafından Büyükçekmece’de hayata geçirilen Valle Lacus projesi 5+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Büyüklükleri 800 metrekare olarak tasarlanan Valle Lacus projesinde 44 adet villa bulunuyor.

Valle Lacus ABD'deki lüks villa ve konutlarda olan akıllı ev sistemi sahip olup, sekiz adet yatak odası ve aynı sayıda banyo, iki adet büyük oturma odası sahip. Valle Lacus villa sahipleri yüzme havuzu, fitness center, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, dinlenme alanlarından faydalanabiliyor. Valle Lacus’da 11 metrekarelik bir iç bahçeye ve 2 dönümlük bahçe, 72 metrekarelik ısıtmalı özel yüzme havuzu, mini sinema salonu, buhar odası, özel havuz ve saunaları bulunuyor.

110 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Valle Lacus doğal gaza ihtiyaç duymayan çevreci ısıtma ve soğutma sistemi, su arıtma detaylarından meydana geliyor. Turgut Toydemir tarafından tasarlanan Valle Lacus villaları ankastre beyaz eşyalarla beraber teslim ediliyor. Ebeveyn banyosundan giyinme odasına, terastan balkona, intercom sisteminden merkezi ısıtmaya kadar birçok detayın bulunduğu Valle Lacus aynı zamanda hidrofor, jeneratör, su deposu, sprinkler sistemine sahip.

Valle Lacus son durum
Valle Lacus "Türkiye Konut Geliştirme Kategorisi"nde yüksek övgü derecesi olan "Highly Commended Awards"ı almaya hak kazandı.

Valle Lacus nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Valle Lacus Büyükçekmece’de konumlandırılıyor.

Valle Lacus adres bilgileri: 19 Mayıs Mahallesi Çalıkuşu Sokak No:3 Büyükçekmece İstanbul

Valle Lacus iletişim bilgileri
0212 283 01 01

"Valle Lacus son durum" Başlıklı Haberin Galerisi

Valle Lacus son durum

Valle Lacus son durum

Valle Lacus son durum

Valle Lacus son durum

Firma Bilgisi: Klk Inşaat
Proje Bilgisi: Valle Lacus