Viyakent konut projesi fiyatları!

Viyakent konut projesi 150 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Viyakent konut projesi fiyatları!

Kopuz Gayrimenkul Yatırım A.Ş, Rize’de, 25 milyon TL maliyet bedelli ikinci yatırımını da hızla inşa ediyor. Rize’nin en gözde yerleşim yeri olan Fener Mahallesi’nde, 114 daireden oluşan Viyakent konut projesinin temellerini 2013 yılının Temmuz ayında attı.

Viyakent konut projesi, şehir merkezine 2 km, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi rektörlüğüne 100 metre, sahil yoluna ise 200 metre mesafededir. Ses ve toz kirliliğinin olmadığı ayrıcalıklı sitemiz, asfalt ve şehrin yoğunluğundan uzak olduğu gibi yeşilin her tonunu seyredebileceğiniz manzaraya sahiptir. Viyakent projesi, 114 araçlık dört katlı kapalı otoparkı, yüzme havuzu, fitnes salonu, güvenliği ve dört cephesinde yolu olan, kapanmaz deniz ve dağ manzarasıyla Rize’de bugüne kadar emsali görülmemiş bir konut projesidir.

Zemin katından bile deniz manzarası seyredebileceğiniz VİYAKENT projesi 2 bloktan meydana gelmektedir. Tüm cepheleri de açık olan projemizin Güney ve Batı cepheleri, sabah ve akşamları kuş seslerinin eksik olmadığı orman manzaralıdır. Viyakent konutlarının hemen yanıbaşındaki tertemiz, küçük, doğal dereye 2 adet mini şelale inşa edilmektedir. Viyakent sitesi içerisinde inşa edilen çocuk oyun parkı, gençler için basketbol sahası, tüm site sakinleri için mükemmel bir peyzaj düzenlemesiyle bezenecektir.

Kopuz Gayrimenkul Yatırım A.Ş., Rize’nin incisi Fener Mahallesi’nde, 6 dönüm arsa üzerinde inşa etmeye başladığı ayrıcalıklı Viyakent konut projesindeki 2+1, 3+1, 4+1 seçenekli daireleri, 150 bin TL ile 500 bin TL fiyat aralığıyla satışlarına devam etmektedir.

"Viyakent konut projesi fiyatları!" Başlıklı Haberin Galerisi

Viyakent konut projesi fiyatları!

Viyakent konut projesi fiyatları!

Viyakent konut projesi fiyatları!

Viyakent konut projesi fiyatları!

Firma Bilgisi: Kent Konut
Proje Bilgisi: Viyakent