Yeni Evin: Gölbahçe Evleri

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Gölbahçe Evleri projesinin 3+1 örnek dairesini sizler için ziyaret ettik.

Yeni Evin bu hafta Sur Yapı’nın inşa ettiği Gölbahçe Evleri projesinin örnek dairesini ziyaret etti. 150 milyon liralık yatırımla Sultanbeyli’de hayata geçen proje, 6 blokta toplam 227 konuttan oluşuyor. 7 bin metrekare göl ve bahçe alanının da yer aldığı projede her türlü günlük ihtiyacın karşılanabileceği ticari alanlar da bulunuyor. Gölbahçe Evleri projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan 70 metrekare ile 282 metrekare arasında değişen daireler yer alıyor.
Ev sahibi olmak isteyenler ya da kazançlı bir yatırım yapmak isteyenler için Gölbahçe Evleri örnek dairesini görüntüledik. 3+1 tipindeki örnek daire 150 metrekare büyüklüğünde ve salon için 30 metrekarelik bir alan ayrılıyor.

Renkleri müşteri seçiyor
Karşılıklı 2 tezgah ve 4’lü ankastre set ile birlikte teslim edilen mutfak 12 metrekare büyüklüğünde. Salonla ortak kullanıma sahip olan balkona mutfaktan da çıkış sağlanıyor. Mutfak dolap kapakları ve  yer seramikleri kullanıcıya sunulan renkler içerisinden isteğe göre yapılıyor.
Dairede biri 11, diğeri ise 12 metrekare olan iki adet de çocuk odası bulunuyor.  Dairede ön cephedeki 6 metrekare, arka cephedeki 2, 15 metrekare olmak üzere 2 adet balkon da mevcut.
Projede bulunan 2 adet banyo da dolapları, seramik döşemeleri ve duvar kağıtlarıyla birlikte teslim ediliyor.  Ayrıca dairenin 5 yıl süreyle satış sonrası desteği Sur Yapı tarafından sağlanıyor.

Gölbahçe Evleri’nde  tarihi kampanya
Gölbahçe Evleri projesinde çocukların zihinsel ve bedensel gelişimini destekleyecek, hayal gücünü çalıştıracak ve deneyimleyerek öğrenmelerini sağlayacak şekilde birbirinden farklı ve eğlenceli oyun ve spor alanları bulunuyor. Trafiğe kapalı olan projede tüm araç  trafiği yerin altından sağlanıyor.
Tem Otoyolu’nun yanı başında bulunan proje, Ataşehir’e yaklaşık 10 dakika mesafede yer alıyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ve Kuzey Çevre Yolu’na yakınlığıyla ulaşım avantajı sunan proje Körfez Geçiş Köprüsü ile İstanbul – Bursa – İzmir arası mesafeyi kısaltacak otoyolun bağlantı yollarına da çok yakın mesafede yer alıyor. Gölbahçe Evleri fiyatları, kalan 2+1 daireler için 605 bin liradan başlıyor. Sur Yapı Gölbahçe Evleri projesi Gyoder’in de dahil olduğu Emlak Konut’un başlattığı tarihi kampanyaya dahil tutuluyor. Gölbahçe Evleri projesinin 2018 yılının son çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: gölbehçe evleri