Yooistanbul projesi satışta!

Lansmanı 2010 yılında yapılan Yooistanbul projesinde satışlar tekrar başladı. Yooistanbul satılık dairelerinde metrekare fiyatı 9 bin dolardan başlıyor

Yooistanbul projesi satışta!

Lansmanı 2010 yılında yapılan Yooistanbul projesinde satışlar tekrar başladı. Yooistanbul satılık dairelerinde metrekare fiyatı 9 bin dolardan başlıyor. 22 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Yooistanbul projesi Say Yapı imzası taşıyor. 2+1i 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinin yer aldığı Yooİstanbul satılık daire alanları 106 metrekare ile 1000 metrekare arasında. 

Toplam 132 adet daireden meydana gelen Yooistanbul teslimleri ise 2016 yılı Aralık ayında başlayacak. Proje, 5 katlı 11 bloktan meydana geliyor. Açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, kapalı otopark, güvenlik, orman manzarası, deniz manzarası gibi sosyal imkanların yer aldığı projenin dairelerinde ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası yer alıyor. 

Yooistanbul projesi satışta!

Yooistanbul projesinde aynı zamanda daire sahiplerine rezidans hizmetleri de sunuluyor. Yooistanbul fiyatları ise metrekaresi 9 bin dolardan başlayıp 11 bin dolara kadar yükseliyor. Yooistanbul projesinden konut sahibi olmak isteyenler yüzde 30 peşinat vererek banka kredisi kullanabiliyor. Projede kiraların ne kadar olacağı ise henüz belirlenmedi. 

İstanbul Ortaköy'de inşa edilen Yooistanbul projesi, dünyadaki 75 'yoo' projesinden biri. Tasarımı Philippe Stack imzası taşıyan Yooistanbul'da iki blok deniz manzarasına hakim. Daha çok oturum amaçlı tercih edilen Yooistanbul projesinin bölgedeki kiralık daire ihtiyacına lüks detaylı daireleri ile cevap vermesi bekleniyor. Yooistanbul Say Yapı imzası taşıyor. 

Yooistanbul projesi satışta!

"Yooistanbul projesi satışta!" Başlıklı Haberin Galerisi

Yooistanbul projesi satışta!

Yooistanbul projesi satışta!

Yooistanbul projesi satışta!

Yooistanbul projesi satışta!

Firma Bilgisi: Say Yapı
Proje Bilgisi: Yooistanbul