Ytong’un Yapı Fuarı’ndaki standı ilgi gördü

36. Yapı Fuarı’nda Ytong standında Ytong Genel Müdürü Gökhan Erel, yeni ürünlerini ve sektörü emlakwebtv’ye değerlendirdi

29 Nisan 2013 / emlakwebtv
Bu yıl, 50. kuruluş yıldönümünü kutlayan Türk Ytong, yenilikçi ürünleriyle Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı’ndaki yerini aldı. Ytong 50. Yıl onuruna fuara, “Ytong Stant Tasarım Yarışması”nda birinci olan özel bir stant ile katıldı. Ytong standı, ürünlerin yanı sıra sosyal medya aktiviteleriyle de Yapı İstanbul Fuarı’nın en çok ilgi çeken standları arasındaydı.
2013’te kuruluşunun 50. yılını kutlayan Türk Ytong, Yapı İstanbul Fuarı’nda özel bir stand ile boy gösterdi. Ytong 50. yılı onuruna fuara, “Ytong Stant Tasarım Yarışması”nda birinci olan Mimar Engin Özden’in tasarımıyla katıldı. Özgün tasarımı ve sunulan ürün çeşitleri ile Ytong’un standı, fuar ziyaretçilerinin gözdesi oldu.
 
Ytong, fuarda tüm ürün gruplarına yer verdi. Bu ürünler arasında; yüksek ısı yalıtımı sağlayan, Eko-Etiket sahibi, çevre dostu duvar blokları, çok yönlü fiziksel özelliğe sahip ve farklı mimari tasarımlara uygun çatı plakları, son dönemlerin gözde yalıtım ürünü “Ytong Isı Yalıtım Plağı” yer aldı.
 
Ytong bu yıla özel olarak, fuar ziyaretçilerine yönelik sosyal medya aktiviteleri de düzenledi. Ziyaretçiler standın sosyal medya köşesinde “Ytong 50. Yıl Puzzle”ı yapabildi. Ayrıca ziyaretçiler, Ytong standında çektikleri fotoğrafları, #Turkiyede50Yil etiketiyle Twitter’da  paylaşabildi.
 

Firma Bilgisi: Ytong