Zer Bostancı projesinde ön talep toplanıyor!

Ceylan İnşaat'ın İstanbul Bostancı'da hayata geçirdiği Zer Bostancı projesinde ön talep toplanıyor. Projede fiyatlar 750 bin TL'den başlıyor

Zer Bostancı projesinde ön talep toplanıyor!

Ceylan İnşaat'ın İstanbul Bostancı'da hayata geçirdiği Zer Bostancı projesinde ön talep toplanıyor. Zer Bostancı fiyatlar 750 bin TL'den başlıyor. Lansman öncesinde avantajlı fiyatlardan satışa sunulan Zer Bostancı'da ön talep fiyatları 750 bin TL'den başlıyor. 

62 daire ve 2 ticari alandan oluşan Zer Bostancı projesinde  deniz manzaralı farklı büyüklüklerde 2+1 dairelere yer veriliyor. Avantajlı bir konuma sahip olan proje, Bağdat Caddesi, deniz otobüsü iskelesi ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde yer alıyor. Proje, kiraz bahçelerinin içinde inşa ediliyor. 

2018 yılı Ocak ayında teslim edilmesi planlanan Zer Bostancı 2 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. Zemin+15 katlı tek bloktan meydana gelen projede bulunan 2+1 dairelerin alanları 100 metrekare olarak tasarlanıyor. Satışların henüz başlamadığı Zer Bostancı ön talep topluyor. 

Zer Bostancı projesinin konut sahiplerine sunduğu sosyal donatılar arasında; basketbol sahası, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, güvenlik, adalar manzarası, süs havuzu, kapalı otopark, kameralı güvenlik bulunuyor. Projenin dairelerinde ise balkon, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer yer alıyor. 

Bostancı'da yükselecek olan projede lansman öncesinde ilk konut alacak olanlar avantajlı fiyatlardan yararlanacak. Butik konsepti ile beğeni toplayan Zer Bostancı lunaparka, bostancı merkeze ve bostancı sahile oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Ocak 2018'de teslim edilecek olan Zer Bostancı Ceylan İnşaat imzası taşıyor. 

Firma Bilgisi: Ceylan Inşaat
Proje Bilgisi: zer bostancı