Zer Bostancı teslimleri Ocak 2018'de!

İstanbul Bostancı'da Ceylan İnşaat tarafından yükselen Zer Bostancı projesinde teslimler Ocak 2018'de yapılacak

Zer Bostancı teslimleri Ocak 2018'de!

İstanbul Bostancı'da Ceylan İnşaat tarafından yükselen Zer Bostancı projesinde teslimler Ocak 2018'de yapılacak. Zemin+15 katlı tek bloktan meydana gelen Zer Bostancı projesinde toplam 62 adet daire bulunuyor. 2 bin metrekare arsa alanında yükselen proje tamamı 2+1 dairelerden oluşuyor. 

Adalar manzarası, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, güvenlik, basketbol sahası, kapalı otopark, süs havuzu, güvenlik ve kameralı güvenlik gibi özelliklerin bulunduğu Zer Bostancı projesi aynı zamanda deniz manzarasına hakim. Zer Bostancı projesinde dairelerin yanı sıra 2 adet ticari ünite bulunuyor. 

Zer Bostancı fiyatları henüz belirlenmedi. Projede 36 ay firma finansmanı ve 120 aya kadar alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor. Ön taleplerin toplanmaya başladığı Zer Bostancı projesinde kiralık daire fiyatlarının ne kadar olacağı henüz bilinmiyor. Projede detaylı bilgileri ön talep formu doldurarak öğrenebilirsiniz. 

Lokasyonu ile dikkat çeken Kadıköy Zer Bostancı Ceylan İnşaat projesi, lunapark, Bostancı Gösteri Merkezi ve Bostancı merkeze oldukça yakın bir mesafede yer alıyor. Ceylan İnşaat'ın Zer Bostancı satışlarını 2016 yılının ilk aylarında satışa sunması bekleniyor. Zer Bostancı teslim tarihi ise Ocak 2018 olarak planlanıyor. 

Butik konseptli ile dikkat çeken ve tamamı 2+1 daire tiplerinden oluşan projede daire alanları 100 metrekare olarak tasarlanıyor. Projede daire sakinlerinin ihtiyaçları özel çözümler ile destenleniyor. Projedeki fırsatlar ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak isteyenler zerbostanci.com adresinde ön talep formu dolduruyorlar. 

Firma Bilgisi: Ceylan Inşaat
Proje Bilgisi: zer bostancı