Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Toki Emekli Konutları başvuruları

Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Toki Emekli Konutları başvuruları 14 mart 2016 tarihinde başlayacak

Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Toki Emekli Konutları başvuruları

Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Toki Emekli Konutları başvuruları 14 mart 2016 tarihinde başlayacak. Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında yapılacak olan 2+1 nitelikli 300 konut için başvurular 14 Mart - 31 Mart 2016 tarihleri arasında yapılacak. Toki Adana Sarıçam Buruk Mahallesi başvuruları Ziraat Bankası'nın Adana ilinde bulunan yetkili şubeleri tarafından kabul edilecek. 

Toki evlerine nerede, nasıl başvurulur? 

Hak sahiplerine konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra yüzde 12 peşinat için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat için 240 ay vade ile taksitlendirilecek. Peşinatlar ise sözleşme imzalama aşamasında ödenecek. Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Toki Emekli Konutları kura çekilişi ise 3 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleşecek. 

Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Toki Emekli Konutları satış duyurusu 

Dosyayı indirmek için tıklayın.

3 Mayıs'ta yapılacak olan kura çekilişi sonucunda asil ve yedek hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 6 Mayıs 2016 tarihinden itibaren Ziraat Bankası'nın yetkili şubelerinden geri alabilecek. Konut belirleme kurası ile konutu belli olanlar ise idare tarafından belirlenecek tarihlerde Ziraat Bankası Sarıçam Şubesi'nde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. 

Toki Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Emekli Konutları başvuru belgeleri

* Nüfus cüzdanı fotokopisi, 
* Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan alınan Emekli Kimlik Belgesi veya emekli olduğunu gösteren yazı ya da belge. 

Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Emekli Konutları başvuru işlemleri

Başvuruda bulunacaklar; 
* Nüfus cüzdanı ve Emekli Kimlik kartı ile 14-31 Mart 2016 tarihleri arasında Ziraat Bankası'nın Adana ilindeki yetkili şubelerine başvuru yapacaklardır. Taahhütname, banka tarafından numaralandırılarak  başvuru sırasında istenilen evraklar teslim alınacak ve 1 nüsha başvuru sahibine geri verilecektir. 
*  Başvuru işleminde 500 TL başvuru bedeli alınacaktır. 
* Kimlik tespiti için Nüfus Cüzdanı ibraz etmek şartı aranacak ve başvurular şahsen yapılacaktır.