Akasya Acıbadem'e nasıl gidilir?

Anadolu yakasının yeni yaşam merkezi Akasya Acıbadem'e nasıl gidilir? İşte yanıtı...

Akasya Acıbadem'e nasıl gidilir?

14 Nisan 2014 / emlakwebtv
Saf Gayrimenkul'ün İstanbul Anadolu yakasında hayata geçirdiği son projesi Akasya Acıbadem kapılarını açtı. 182 bin metrekare alan üzerinde yükselen lüks projede, 99 teraslı rezidans, 198 home-ofis, 35 ticari ofis ve 24 penthouse suites ve bir AVM bulunuyor. Peki 26 bin metrekare yeşil alana sahip yeni nesil yaşam kompleksi Akasya Acıbadem'e nasıl gidilir? İşte Akasya Acıbadem'e ulaşmanın farklı yolları...

Avrupa yakasından: Boğaziçi Köprüsü'nden Anadolu yakasına hareketle Altunizade sağda, Küçük Çamlıca solda bırakılarak İstanbul Çevre Yolu'ndan devam edilir. Uzunçayır Kavşağından sağa, D-100 karayolu üzerinde Acıbadem yönüne dönülür. Sağdaki ilk sokak olan Günal Sokak'tan sağdan girin, tekrar sağa dönerek Çeçen Sokak'a saparak projeye ulaşıyorsunuz.

Üsküdar'dan: D- 100 üzerinde Salı Pazarı'ndaki metrobüs durağına gelmeden önce sağa Hasanpaşa'yı Acıbadem'e bağlayan yola girin. Tüneli geçer geçmez Akasya Acıbadem'e ulaşırsınız. 

Kadıköy: Akasya Acıbadem AVM'ye E-5'ten de gelinebilir. Acıbadem Caddesi'nden gelmek için Türk Telekom Anadolu Yakası Müdürlüğü Binası'na kadar ilerleyin. Geçer geçmez sağdaki Başöğretmen Sokak'a dönün, bu sokağın sonunda Akasya Acıbadem'i göreceksiniz. 

Maltepe: Uzunçayır metrobüs durağını geçtikten sonra E-5 üzerinde ilk sağdan kuzeye doğru hareket edin. 

Metro: Ünalan metro durağında inerek Akasya Acıbadem oklarını takip edin. 

Metrobüs: Uzunçayır metrobüs durağında inin ve okları takip ederek Akasya Acıbadem'e ulaşın.

İETT: Uzunçayır metrobüs durağından geçen tüm İETT otobüsleri ve minibüslerle Akasya Acıbadem'e ulaşım sağlanabilir.

Akasya Acıbadem iletişim!
Adres: Akasya Acıbadem Çeçen Sokak Koru Etabı Koru Kule Kat:36 Daire: 192  34660 İstanbul / Türkiye
Tel: 216 428 3132 

 Akasya Acıbadem nerede?

 

Proje Bilgisi: Akasya Acıbadem