Büyükyalı MIPIM'e büyük ilgiyle girdi

MIPIM Uluslararası Gayrimenkul Fuarı, Türk firmaları için oldukça hareketli başladı. Özak GYO, Ziylan ve Yenigün iş ortaklığı ile geliştirilen Büyükyalı projesi standı ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Büyükyalı MIPIM'e büyük ilgiyle girdi

Haber: Fatih Işık

Fransa'nın Cannes kentinden gerçekleşen ve tüm dünyanın en önemli sektör profesyonellerini buluşturan MIPIM Uluslararası Gayrimenkul Fuarı, Türk firmaları açısından oldukça hareketli başladı. Fuarın ilk saatlerinde Büyükyalı projesinin standı ziyaretçi akınına uğradı.

Büyükyalı projesi hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın...

Büyükyalı Standına büyük ilgi
Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İş Ortaklığı tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilecek olan Büyükyalı projesinin lansmanı geçtiğimiz günlerde yapılmıştı. Proje, Fransa'nın Cannes kentinde bugün başlayan MIPIM Fuarı'nın henüz ilk saatlerinde ziyaretçilerden büyük ilgi görmeye başladı. Ziyaretçiler karşılayan Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, Büyükyalı hakkında bilgileri ziyaretçilerle paylaştı. Ziyaretçiler arasında İstanbul Ticaret Odası heyeti de yer aldı.

 

Büyükyalı MIPIM'e büyük ilgiyle girdi

 

Büyükyalı MIPIM'e özel olarak hazırlandı
Ahmet Akbalık, geçtiğimiz günlerde yapılan proje lansmanında Büyükyalı Projesinin MIPIM Fuarı'nda yoğun ilgi göreceğine inandığını vurgulamış ve: 

"İstanbul’un zengin dokusundan hareketle tasarlanan Büyükyalı, dünya standartlarında yeni bir yaşam tarzı sunuyor. Projemizin MIPIM Fuarı’nda yoğun ilgi göreceğine, İstanbul’u ve ülkemizi fuarda en prestijli şekilde temsil edeceğine inancımız tam.” ifadelerini kullanmıştı.

 
Firma Bilgisi: Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Grup
Proje Bilgisi: Büyükyalı Projesi