Büyükyalı'nın 2. etap lansmanı Mart 2017'de

Özak GYO-Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmek Akbalık, Büyükyalı projesinin ikinci etap lansmanının Mart ayında yapılacağını açıkladı.

Büyükyalı'nın 2. etap lansmanı Mart 2017'de

MIPIM Fuarı'nın ilk saatlarinde yoğun bir ziyaretçi akınına uğrayan Büyükyalı projesinin standında bir açıklama yapan Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, projenin ikinci etap lansmanının Mart ayında yapılacağını açıkladı. 

Büyükyalı projesine MIPIM'de büyük ilgi...

Eylül'de satış, Mart'ta ikinci etap
Büyükyalı projesinin standında bir açıklama yapan Ahmet Akbalık: "452 ünitenin satışı Eylül'de yapılacak. İkinci etap lansmanı ise Mart ayında gerçekleşecek..." dedi. 

Büyükyalı'nın 2. etap lansmanı Mart 2017'de

Büyükyalı projesi
Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İş Ortaklığı tarafından Emlak Konut'un Kazlıçeşme arazisinde inşa edilecek olan Büyükyalı projesi, 111 dönümlük bir arazi üzerinde inşa edilecek. İlk etapta 452 adet ünitenin satışa sunulması bekleniyor. Bünyesinde ticaret ve kültür-sanat tesislerinin yer alacağı proje, dünya çapında 200'ün üzerinde ödül kazanan İngiliz Mimarlık Şirketi Chpman Taylor üstlenecek. 

 

Firma Bilgisi: Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Grup
Proje Bilgisi: Büyükyalı Projesi