Cityscape Turkey'e büyük ilgi

24-26 Mart 2016 tarihleri arasında, dünya gayrimenkul sektörünün kalbinin attığı Cityscape Turkey'i 5 binin üzerinde kişi ziyaret etti.

Cityscape Turkey'e büyük ilgi

Dünya gayrimenkul sektörünün en önemli etkinliklerinden biri olarak kabul edilen Cityscape'in Türkiye ayağı yoğun bir ilgi gördü. 24-26 Mart tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen etkinliğe, yerli ve yabancı 5 binin üzerinde ziyaretçi geldi.

Cityscape Turkey'e ziyaretçi akını
Fuarın özellikle son gününde, kurumsal ve bireysel yatırımcıların yanı sıra, yerli konut alıcılarının da akınına uğrayan Cityscape Turkey'de 67 stantta onlarca proje ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Türkiye'deki ilk etkinlik olmasına rağmen Cityscape'in İstanbul ayağının beklenenin üzerinde bir ilgiyle karşılandığını vurgulayan Cityscape Turkey Grup Direktörü Molman:

"Cityscape olarak, 14 yılda onlarca gayrimenkul fuarı düzenledik. Cityscape Turkey, ilk etkinlikte büyük bir başarıya imza attı. Çok etkili ve başarılı bir organizasyon oldu. Cityscape Turkey büyüyerek yoluna devam edecektir..." dedi. 

Kuzu Grup'tan Cityscape Turkey'de dev satış...

Cityscape Turkey hedefini büyüttü
Cityscape'nin Türkiye'de gerçekleşmesinde büyük rol oynayan ISTexpo Genel Müdürü İsmail Sezen de, fuarın tüm paydaşlarının yüzünün güldüğünü vurguladı. Sezen ziyaretçilere ilgi duydukları projelerle ilgili yüzlerce görüşme gerçekleştirdiklerini belirterek:

"Herkes Cityscape Turkey’den kazançlı ayrıldı. Bu başarının neticesinde, gelecek yıl çok daha geniş bir Cityscape Turkey organizasyonu için hazırlıklarımıza şimdiden başladık .