Eminevim

Eminevim hayata geçirdiği konut projeleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor

Eminevim

Eminevim hayata geçirdiği konut projeleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Yıllardır ev sahibi olmak isteyenler Eminevim tarafından hayata geçirilen konut projeleri sayesinde ev sahibi olabiliyor. Eminevim taksit fırsatları, ödeme planı ve uygun fiyatları sayesinde, kendine özel geliştirdiği sistemle birlikte birçok kişiyi bu zamana kadar ev sahibi olma hayallerine kavuşturdu.

Eminevim sistemi üyesi olmak isteyenler, peşinat ödemeden de ev sahibi olabilirler... Detaylı bilgi almak için tıklayınız... 

Eminevim taksit hesaplama sistemi oldukça basit olup, bu şekilde kira öder gibi Eminevim konutlarından dilediğinizi satın alabilirsiniz. Eminevim Ahenk ve 5Yüz60 Kurtköy projesi ile yatırımlarına devam eden Eminevim taksit hesaplama detaylarına haberlerimizden ulaşabilir, proje özelliklerini ve güncel fiyatlarını Emlakwebtv.com adresimden bulabilirsiniz.

Eminevim konut projeleri

 

Eminevim


1.Ahenk İstanbul
Ahenk İstanbul Beylikdüzü’nde yer alıyor. Toplam 500 adet konuttan meydana gelen Ahenk İstanbul fiyatlarına geçmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Ahenk İstanbul’da 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daireler yer alıyor. 30 bin 500 metrekare alan üzerinde toplam 500 adet daireden meydana gelen Ahenk İstanbul konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor.

 

 

Eminevim


2.5Yüz60 Kurtköy
Eminevim 560, 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. 23 bin 850 metrekare alan üzerinde yer alan Eminevim 560 satılık daire büyüklükleri 44 metrekare ile 170 metrekare arasında değişiyor. Eminevim 560 özellikleri arasında fitness merkezi, yüzme havuzu, buhar odası gibi özellikler yer alıyor. Eminevim 560 satılık  daire sahiplerine basketbol ve voleybol sahası, çocuk oyunlarıyla dinlenme alanları gibi imkanlar sunuyor.

 

Eminevim taksit hesaplama
Peşinatı düştükten sonra evin fiyatı, direkt taksit sayısına bölünüyor. Aylık ödenecek taksitler ortaya çıkıyor. İlk ay evini alan kişiler, kiradan kurtulup kendi evlerine geçtikleri için kendinden sonra alacak gruptaki kişiye bir miktar kira yardımı yapıyor. İlk aylarda evi çıkmayanlar ise kendinden önce evini alanlardan kira yardımı alır. Evi alanlar bir miktar fazla ödeme yapar.

Eminevim taksit hesaplama detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Firma Bilgisi: Eminevim