Huzzak Tower Plus

Huzzak Yapı tarafından Başakşehir'de kentsel dönüşüm projesi olarak hataya geçirilen Huzzak Tower Plus 2 etaptan oluşuyor ve butik konseptli bir proje olarak yükseliyor

Huzzak Tower Plus

Huzzak Yapı tarafından Başakşehir'de kentsel dönüşüm projesi olarak hataya geçirilen Huzzak Tower Plus 2 etaptan oluşuyor ve butik konseptli bir proje olarak yükseliyor. Huzzak Tower Plus'ın 1. Etabı 15 katlı tek blokta, 69 daire ve 10 dükkandan oluşuyor.

Huzzak Tower Plus projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 129 rezidans daire ve 25 ticari alan yer alıyor. HuzzakTower Plus 3,40 metre kat yüksekliği, 2,40 metre pencere yüksekliği ile geniş bir yaşam alanı olarak ortaya çıkarıyor.2+1 ve 1+1 lerin bir kısmının suit şeklinde tasarlandığı projede 21 adet farklı metrekare ve özelliklere sahip rezidans daireler yer alıyor.

Türk hamamı, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, fitness salonunun ve misafir karşılama lobisinin bulunduğu Huzzak Tower Plus 'ın peyzaj alanları içerisinde basketbol, voleybol ve mini futbol sahası, oturma alanları, süs havuzları gibi alanlar da bulunuyor. Projede ayrıca açık ve kapalı otopark da bulunmakta.

Huzzak Tower Plus projesi, Türkiye'nin dünyaca ünlenen Kanal İstanbul, 3. Havaalanı, 3.köprü bağlantı yolları, Başakşehir Şehir Hastanesi projelerine çok yakın konumda yer alıyor. Bu projelerin gerçekleşmesi ile değeri daha da artacak olan Huzzak Tower Plus, Mahmut Bey gişelerine 3 dk, Atatürk havalimanına 10 dk uzaklıkta yükseliyor.

Huzzak Tower Plus iletişim bilgileri
Adres : Hürriyet Bulvarı Fasıl Sok. İkitelli-Başakşehir/İstanbul
Telefon :0212 488 06 77-79
Web :http://huzzaktowerplus.com/
E-mail :info@huzzaktowerplus.com

"Huzzak Tower Plus" Başlıklı Haberin Galerisi

Huzzak Tower Plus

Huzzak Tower Plus

Huzzak Tower Plus

Huzzak Tower Plus

Proje Bilgisi: Huzzak Tower Plus