İstanbul konut projeleri kampanyaları

İnşaat firmaları yeni yılda kampanya yarışına girdi. Birbirinden nitelikli konut projelerinden ev sahibi olmak isteyenler için İstanbul konut projeleri kampanyalarını derledik.

İstanbul konut projeleri kampanyaları

27.01.2014 

7 projede fırsat
Dumankaya İnşaat 7 projesinde birden 31 Ocak'a kadar sürecek kampanya başlattı. Firmanın sunduğu fırsatlar; Konsept Halkalı, Ritim istanbul, Modern Collection, Adres Natura, Flex Kurtköy, Dumankaya Miks ve Modern Vadi projelerinde geçerli. Kampanya kapsamında yüzde 10'luk indirimler ve daha birçok fırsat sunuluyor.

Arkadaşı ev alana aidat yok
Eroğlu Gayrimenkul tarafından Halkalı'da inşa edilen İstanbul Lounge projelerinde arkadaşlara özel kampanya mevcut. Buna göre, projelerden ev sahibi olanlar, arkadaşının da ev almasın durumunda 1 yıl boyunca aidat ödemeyecek. Tavsiye üzerine ev alanlar ise yüzde 4'lük indirim fırsatını yakalayacak.

Taksitler MVK Yapı'dan  
Kurtköy'de hayata geçirilen Work Square projesi de, İstanbul konut projeleri kampanyaları arasında yer alıyor. MVK Yapı imzalı Work Square'da 31 Ocak'a kadar devam edecek kampanyaya göre, konut bedelinin sadece yüzde 25'i peşinat olarak veriliyor. Taksitler ise teslim tarihine kadar MVK Yapı tarafından ödeniyor. Projede ayrıca 120 aya kadar banka kredisi ile ödeme imkanı veriliyor.

Lansman fiyatına daire 
Kavi Yapı'nın Güneşli'de hayata geçirdiği Home Aves projesinde ise lansman fiyatına konut sahibi olmak mümkün. Home Aves'te 1+0 dairelere 1.500 TL, 2+1 dairelere 2 bin 500 TL ve 3+1 dairelere de 3 bin TL'den başlayan taksitlerle sahip olunabiliyor.

Nida Park'ta yüzde 5 peşinat 
Tahincioğlu Gayrimenkul'ün Beşiktaş'ta inşa ettiği Nida Park projesinde 31 Ocak'a kadar yüzde 5 peşinat verilerek konut sahibi olunabiliyor. Toplamda 58 konutun yer aldığı Nida Park'ta stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire tipleri bulunuyor. Konut büyüklüklerinin 36 metrekare ile 145 metrekare arasında değiştiği projede fiyatlar ise 500 bin TL'den başlangıç gösteriyor.