İTO, MIPIM'e dev çadırıyla katılıyor

İstanbul Ticaret Odası 15-18 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek MIPIM fuarına 685 metrekarelik çadırıyla katılacak.

İTO, MIPIM'e dev çadırıyla katılıyor

Geçen yılki MIPIM etkinliğine 300 metrekarelik İstanbul Gayrimenkul Tanıtım Çadırı ile katılan İstanbul Ticaret Odası, bu yıl katılım alanını ikiye katlamayı hedefliyor. İTO bu yılki etkinlikte misafirlerini 685 metrekarelik yeni İstanbul Çadırı'nda karşılayacak.

İTO MIPIM'e iki kat daha fazla yayılacak
İstanbul Ticaret Odası, dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı olarak bilinin ve her yıl tüm dünyadan 20 bini aşkın gayrimenkul sektörü temsilcisini ağırlayan MIPIM'e tarihi bir katılım hedefiyle hazırlanıyor. Bir önceki etkinliğe 300 metrekarelik İstanbul Gayrimenkul Tanıtım Çadırı ile katılan İTO, bu yılki katılımını 685 metrekarelik yeni çadırında gerçekleştirecek.

Türkiye MIPIM'e hazır mı? Uzmanların değerlendirmeleri için tıklayın...

MIPIM'in stratejik önem taşıyor
Yaptığı açıklamada MIPIM Fuarı kapsamında Türkiye ve İstanbul tanıtımını yeni bir boyuta taşımayı hedeflediklerini söyleyen İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, MIPIM'in Türkiye ve inşaat sektörü firmaları için stratejik bir önem taşıdığını belirtti. Çağlar, Türk inşaat projelerinin dünyaya tanımında MIPIM'in büyük bir önem taşıdığını da vurgulayarak:

"Türk firmalarının kentsel dönüşüm projeleri ve devletimizin İstanbul için planladığı mega altyapı projeleri 89 ülkenin yabancı yatırımcısına birebir tanıtılacak" dedi. 

İstanbul'un 24 saati yeniden MIPIM'de
İstanbul Ticaret Odası tarafından geçen yıl ilk kez sergilenen "Yaşayan İstanbul Maketi" bu yıl da MIPIM'de olacak. 96 metrekarelik bir alana yayılan Yaşayan İstanbul Maketi, İstanbul'un dört mevsimini ziyaretçilere tanıtacak. Bugüne dek yapılan en büyük İstanbul Maketi olma özelliği de taşıyan proje, ses ve görüntü efektleri eşliğinde ziyaretçilere İstanbul'un 24 saati sunulacak.