Maltepe Nuvo Dragos nasıl gidilir?

Maltepe Nuvo Dragos nasıl gidilir? sorusunun cevabına haberimizden ulaşabilirsiniz

Maltepe Nuvo Dragos nasıl gidilir?

Maltepe Nuvo Dragos projesi Özderici GYO tarafından hayata geçiriliyor. Maltepe Nuvo Dragos projesinde 999 adet daire bulunuyor. Maltepe Nuvo Dragos satılık daireler 1+1, 2+1, 3+1 olarak tasarlanıyor.
Maltepe Nuvo Dragos projesinde 6 adet mağaza, 1 adet villa ve 1 adet ofis yer alıyor. 52 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Maltepe Nuvo Dragos konut büyüklükleri 66 metrekare ile 219 metrekare arasında değişiyor.

Maltepe Nuvo Dragos satılık daire sahiplerine 424 metrekare açık havuz, 232 metrekare kapalı havuz, çocuk havuzu, çocuk kulübü, yürüyüş ve koşu parkuru, açık ve kapalı spor alanları, Her daireye özel kapalı otopark, kapalı otoparktan evinize asansörle direkt ulaşım, Özgün ve modern mimari, yüksek inşaat kalitesi, Geniş yeşil alan, lobiler, teraslar ve kat bahçeleri, Blokların onbeşinci katında deniz ve Adalar manzaralı ortak seyir terasları, Dileyene ayrıcalıklı rezidans hizmetleri (concierge, housekeeping, kuru temizleme...) Home ofis kullanımlı dairelerde ofis hizmetleri (asistanlık, sekreterya, resepsiyon ve danışma vb.) gibi ayrıcalıklar sunuyor.

Maltepe Nuvo Dragos nasıl gidilir?
Maltepe Nuvo Dragos Kartal- Kadıköy metro istasyonuna, Adalet Sarayı'na, Dragos ve Kartal kentsel dönüşüm projelerine çok yakın bir konumda yükselen Nuvo Dragos Maltepe'de E-5 karayolunun deniz tarafında yer alıyor.

2012 yılında hizmete giren Kartal - Kadıköy metro hattına yürüme mesafesinde bulunan bulunuyor. Bunların dışında Nuvo Dragos Sabiha Gökçen Havaalanına 15 dakika, TEM'e 5-6 dakika, E5 Karayoluna 300 metre, minibüs caddesine 500 metre, Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi 800 metre, Maltepepark CarrefourSA AVM'ye 200 metre uzaklıkta konumlandırılıyor.

Maltepe Nuvo Dragos adres bilgileri: Tugay Yolu Caddesi, No.12 Maltepe / İstanbul

Maltepe Nuvo Dragos iletişim bilgileri
0 216 370 89 89

Proje Bilgisi: Nuvo Dragos