Nuvo Dragos

Teslimlerin hemen yapıldığı Nuvo Dragos satılık daire fiyatları 320 bin TL'den başlıyor

Nuvo Dragos

Özderici GYO tarafından inşa edilen Nuvo Dragos İstanbul Anadolu Yakası Maltepe’de inşa ediliyor. Toplam 999 adet rezidans daire, 6 adet mağaza ve 1 adet müstakil villanın bulunduğu Nuvo Dragos projesinde 1 adet de ofis yer alıyor. Nuvo Dragos satılık daireler 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde tasarlanıyor ve dubleks daire seçeneklerini de konut alıcılarına sunuyor.

Teslimlerin hemen gerçekleştiği Nuvo Dragos satılık daire büyüklükleri 66 metrekare ile 219 metrekare arasında değişiyor. 52 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Nuvo Dragos dairelerinin detaylı büyüklükleri şöyle:
1+1 daireler 66 ile 89 metrekare arasında,
2+1 daireler 101 ile 154 metrekare arasında,
3+1 daireler 156 ile 219 metrekare arasında,

Nuvo Dragos fiyatları son güncellemelere göre; 320 bin TL’den başlıyor. Nuvo Dragos fiyat listesi ise şu şekilde:
1+1 daireler 320 bin TL ile 342 bin TL arasında,
2+1 daireler 498 bin TL ile 695 bin TL arasında,
3+1 daireler 775 bin TL ile 845 bin TL arasında,

Nuvo Dragos ödeme planı kapsamında konut alıcılarına özel seçenekler sunuyor. Nuvo Dragos ödemeleri tamamı peşin ya da banka kredisi ile yapılıyor. Yüzde 10 indirimin bulunduğu Nuvo Dragos projesinde 75 aya kadar sıfır faiz imkanı bulunuyor.
Nuvo Dragos daireleri temizlik, ütü-kuru temizleme, terzi, teknik bakım-tamirat, posta dağıtımı ve isteğe bağlı kişiye özel rezidans hizmetleri sunuluyor. Ayrıca Nuvo Dragos kat yüksekliği diğer projelere nazaran ferah yaşam imkanı sağlıyor. 3.15 - 3.50 metre kat yüksekliğine sahip olan Nuvo Dragos projesi özgün mimari tarzı ile dikkat çekiyor.

Nuvo Dragos nerede?
Nuvo Dragos Maltepe’de E-5 karayolunun deniz tarafında yer alıyor. Proje, Kartal- Kadıköy metro istasyonuna, Adalet Sarayı’na, Dragos ve Kartal kentsel dönüşüm projelerine çok yakın bir konumda yükseliyor. 2012 yılında hizmete giren Kartal - Kadıköy metro hattına yürüme mesafesinde bulunan Nuvo Dragos, Bostancı, Maltepe ve Kartal deniz otobüs hattının tam ortasında yer alıyor ve Marmaray Projesine çok yakın konumda bulunuyor. Bunların dışında Nuvo Dragos Sabiha Gökçen Havaalanına 15 dakika, TEM'e 5-6 dakika, E5 Karayoluna 300 metre, minibüs caddesine 500 metre, Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi 800 metre, Maltepepark CarrefourSA AVM'ye 200 metre uzaklıkta konumlandırılıyor.

Nuvo Dragos’a nasıl gidilir?
Avrupa Yakası üzerinden: Fatih Sultan Mehmet Köprüsünden, Avrupa’dan Asya’ya geçtikten sonra, Ankara-Bostancı sapağından E-5 karayoluna bağlanılır. Daha sonra Ankara yönünde ilerlerken Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Maltepe tabelaları görüldüğünde Maltepetabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepepark Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre ileride sol tarafta Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır.

Ankara istikametinden: Tem otoyolu üzerinden Ankara istikametine doğru gidildiğinde Kartal-Samandıra tabelasından girilir. Kartal-Samandıra gişelerinden geçtikten sonra E-5 Karayoluna Kadıköy-Harem tabelası takip edilerek bağlanılır. E-5 Karayolu üzerinde Cevizli, Kartal-Koşuyolu Eğitim Araştırma Hastanesi tabelasından girilir, karşınıza çıkan Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepepark Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre ileride sol tarafta Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır.

Gebze üzerinden: E5 Karayolu üzerinden Harem istikametine gidildiğinde, sırası ile Tuzla, Pendik istikametleri geçilir. Kartal köprüsünü de geçtikten sonra Cevizli, Adalet Sarayı, Kartal-Koşuyolu Eğitim Araştırma Hastanesi tabelasından girilir, karşınıza çıkan Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepepark Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre ileride sol tarafta Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır.

Kadıköy üzerinden: Kadıköy, Bostancı’dan E-5 Karayolu üzerinde Kartal istikametinde devam edilir. Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Maltepe tabelaları görüldüğünde Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepe park Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre ileride sol tarafta Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır.

Maltepe Sahil Yolu üzerinden: Kadıköy istikameti sahil yolundan gelindiğinde Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Karşınıza çıkan ikinci Cevizli-Gülsuyu tabelasından sola dönüş yapılarak Maltepe-Gülsuyu tabelası yönünde düz devam edilir. Sonrasında Cevizli-Kartal tabelasından sağa dönülür ve Kartal-Koşuyolu, Çevreyolu-Soğanlık tabelaları yönünde devam edilerek yaklaşık 700 metre ileride sağ tarafta Omsan Lojistik geçildikten hemen sonra Nuvo Dragos Satış Ofisine ulaşılır.

Nuvo Dragos iletişim bilgileri
Adres: Tugay Yolu Caddesi, No.12 Maltepe / İstanbul
Telefon: 0 216 370 89 89

Proje Bilgisi: Nuvo Dragos