Nuvo Dragos

Özderici GYO tarafından, İstanbul Maltepe'de hayata geçirilen Nuvo Dragos fiyat avantajları, lokasyonu ve sosyal imkanları ile öne çıkıyor. Nuva Dragos kiralık ve satılık daire fiyatları, adresi, konumu ve örnek dairesi ile ilgili tüm detaylar bu yazımızda!

Nuvo Dragos


Yaşamın başladığı Nuvo Dragos projesi bitmiş olmasının yanı sıra merkezi lokasyonuylada karlı bir yatırım fırsatı sunuyor. 2 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilen Nuva Dragos, açık ve kapalı sosyal alanları ile verimli zaman geçirebileceğiniz imkanlar sunuyor. 

Nuvo Dragos proje özellikleri 

İstanbul Maltepe'de merkezi bir lokasyonda hayata geçirilen Nuvo Dragos avantajlı konumu dikkat çekiyor. 7'den 77'ye herkesin keyifli vakit geçirebileceği sosyal imkanlar sunan projede özel peyzajlı geniş bahçeler bulunuyor. Projenin ilk etabında 484 daire ve 8 ticari ünite yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçeneklerinin yer aldığı ilk etapta dairelerde fonksiyonel kullanım alanları ve ince detaylara yer verildi. Dairelerin en önemli özelliği ise kat yüksekliklerinin standardın üstünde planlanmış olması. İkinci etabında ise 3 blokta toplam 515 daire yer alıyor. Klasik konut ve rezidans seçenekleri ile yaşam stilinize uygun daire seçenekleri bulunuyor. Nuvo Dragos projesinde 1+1 dairelerin büyüklüğü 66 metrekare ila 89 metrekare, 2+1 dairelerin büyüklüğü 101 metrekare ila 154 metrekare, 3+1 dairelerin büyüklüğü ise 156 metrekare ila 219 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Nuvo Dragos projesi kampanyaları için 'Nuvo Dragos Fırsatları' haberimizi inceleyebilirsiniz. 
 

Nuvo Dragos

 

Nuvo Dragos satılık ve kiralık daire fiyatları 

Nuvo Dragos projesinde kapalı mutfaklı ferah 2+1  daireler peşin 620 bin TL'den satılıyor. Aynı daire 3.000 TL'ye kadar kira getirisi sağlıyor. 

 

Nuvo Dragos

 

Avantajlı lokasyon 

Birbirine entegre edilmiş ulaşım hatlarının ortasında yer alan Nuvo Dragos, en çok öğrenciler ve çalışanlar için ulaşım sorununu ortadan kaldırıyor. E-5'in Maltepe sahil tarafından, Marmaray ile entegre olan Kadıköy Pendik metrosuna 500 metre mesafede yer alan proje E-5, TEM, sahil ve minibüs yolu ulaşım alternatiflerine ve Caffefour Maltepe Park AVM'ye yakınlığı ile dikkat çekiyor. Nuvo Dragos ayrıca açıldığında sahil yolunda oturanlar için büyük kolaylık sağlayacak olan Gebze-Halkalı Banliyö Hattı'na da oldukça yakın bir mesafede konumlanıyor. 

Nuvo Dragos’a nasıl gidilir?

Avrupa Yakası üzerinden: Fatih Sultan Mehmet Köprüsünden, Avrupa’dan Asya’ya geçtikten sonra, Ankara-Bostancı sapağından E-5 karayoluna bağlanılır. Daha sonra Ankara yönünde ilerlerken Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Maltepe tabelaları görüldüğünde Maltepetabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepepark Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre ileride sol tarafta Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır.

Ankara istikametinden: Tem otoyolu üzerinden Ankara istikametine doğru gidildiğinde Kartal-Samandıra tabelasından girilir. Kartal-Samandıra gişelerinden geçtikten sonra E-5 Karayoluna Kadıköy-Harem tabelası takip edilerek bağlanılır. E-5 Karayolu üzerinde Cevizli, Kartal-Koşuyolu Eğitim Araştırma Hastanesi tabelasından girilir, karşınıza çıkan Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepepark Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre ileride sol tarafta Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır.

Gebze üzerinden: E5 Karayolu üzerinden Harem istikametine gidildiğinde, sırası ile Tuzla, Pendik istikametleri geçilir. Kartal köprüsünü de geçtikten sonra Cevizli, Adalet Sarayı, Kartal-Koşuyolu Eğitim Araştırma Hastanesi tabelasından girilir, karşınıza çıkan Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepepark Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre ileride sol tarafta Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır.

Kadıköy üzerinden: Kadıköy, Bostancı’dan E-5 Karayolu üzerinde Kartal istikametinde devam edilir. Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Maltepe tabelaları görüldüğünde Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepe park Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre ileride sol tarafta Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır.

Maltepe Sahil Yolu üzerinden: Kadıköy istikameti sahil yolundan gelindiğinde Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Karşınıza çıkan ikinci Cevizli-Gülsuyu tabelasından sola dönüş yapılarak Maltepe-Gülsuyu tabelası yönünde düz devam edilir. Sonrasında Cevizli-Kartal tabelasından sağa dönülür ve Kartal-Koşuyolu, Çevreyolu-Soğanlık tabelaları yönünde devam edilerek yaklaşık 700 metre ileride sağ tarafta Omsan Lojistik geçildikten hemen sonra Nuvo Dragos Satış Ofisine ulaşılır.

Nuvo Dragos

 

Sosyal alanları 

Nuvo Dragos projesinde fitness salonu, Türk hamamı, sauna, plates stüdyo odası kendine ve sağlığına özen gösteren sakinler için düşünülmüş alanlar. Basketbol ve voleybol sahası, çocuk oyun alanları, güneşlenme terasları ise bahçenin aktif olan sosyal alanları. Projede ayrıca köpek sahipleri için oluşturulan özel köpek gezdirme alanları da bulunuyor. Proje ayrıca Adalar manzarasına hakim bir konumda. Nuvo Dragos Maltepe, Kartal-Kadıköy metrosuna yürüme mesafesinde, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 15 dakika, sahil yoluna 5 dakika, Maltepe ve Bostacı İDO'ya ise 8 dakika mesafede yer alıyor. 

 

Nuvo Dragos

 

Nuvo Dragos projesine yakın hastaneler 

Kartal Koşuyolu Eğt. ve Arş. Hastanesi - Yürüme mesafesi 
Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi - 7 dakika
Maltepe Devlet Hastanesi - 7 dakika
Bezmialem Vakıf Üni. Dragos Hastanesi - 9 dakika
Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi - 15 dakika 

 

Nuvo Dragos

 

Nuvo Dragos projesine yakın eğitim kurumları 

Yönder Koleji - Yürüme mesafesi 
Bahçeşehir Koleji - 5 dakika
İstanbul Gedik Üniversitesi - 10 dakika
Yeditepe Üniversitesi - 12 dakika
Marmara Üniversitesi - 13 dakika
TED Rönesans Koleji - 15 dakika
Terakki Vakfı Okulları (Tuzla Yerleşkesi) - 25 dakika
Özyeğin Üniversitesi - 30 dakika
Sabancı Üniversitesi - 35 dakika 

 

Nuvo Dragos

 

Nuvo Dragos projesine yakın AVM'ler 

Maltepe Park AVM - Yürüme mesafesi 
Piazza AVM - Yürüme mesafesi 
Orhangazi Parkı - 2 dakika
Hilltown AVM - 7 dakika 

 

Nuvo Dragos

 

Nuvo Dragos kat planları 

E Blok için kat planları aşağıdaki gibidir. 

Nuvo Dragos

 

Nuvo Dragos

 

 

Nuvo Dragos

 

 

Nuvo Dragos

 

 

Nuvo Dragos

 

 

Nuvo Dragos

 

 

Nuvo Dragos

 

 

Nuvo Dragos

 

 

Nuvo Dragos

 

 

Nuvo Dragos

 

Nuvo Dragos

 

 

Nuvo Dragos

 

 

Nuvo Dragos

 

 

Nuvo Dragos

 

 

Nuvo Dragos

 

Nuvo Dragos daire planları 

D Blok için daire planları aşağıdaki gibidir. 

 

Nuvo Dragos

 

Nuvo Dragos

 

 

Nuvo Dragos

 

 

Nuvo Dragos

 

 

Nuvo Dragos

 

 

Nuvo Dragos

 

 

Nuvo Dragos

 

 

Nuvo Dragos

 

 

Nuvo Dragos
 

Nuvo Dragos adres ve telefon 

Nuvo Dragos adres: Tugay Yolu Cad. No: 12 Maltepe - Dragos / İstanbul 
Nuvo Dragos telefon: 0216 370 89 89 

 

Firma Bilgisi: Özderici Gyo
Proje Bilgisi: Nuvo Dragos