Nurol GYO MIPIM'de projelerini sergiledi

MIPIM Uluslararası Gayrimenkul Fuarı'na katılan Nurol GYO, uluslararası yatırımcılar ve sektör paydaşlarına projeleri hakkında bilgi aktardı

Nurol GYO MIPIM'de projelerini sergiledi

Nurol GYO, 15-18 Mart 2016 tarihleri arasında Fransa'nın Cannes kentinde gerçekleştirilen MIPIM Uluslararası Gayrimenkul Fuarı'nda uluslararası yatırımcılara projeleri hakkında ayrıntılı bilgi verme şansı buldu. MIPIM'de özellikle yabancı fon temsilcileriyle buluşan Nurol GYO Yönetim Kurulu Üyesi Ceyda Çarmıklı ve Genel Müdür Samim Hatipoğlu, Nurol Tower, Nurol Park ve Nurol Life Nurol GYO Genel Müdürü Samim Hatipoğlu, fuarın kendileri açısından oldukça verimli geçtiğini belirtti.

Nurol GYO uluslararası yatırımcıyla buluştu
Fuara katılmalarındaki ana nedenlerden birinin yabancı fon temsilcilerinin görüşme talebinin yanıtlanması olduğunu söyleyen Hatipoğlu, fonlarla birer bire görüşmeler yaptıklarına dikkat çekti. Hatipoğlu, tüm dünyada faizlerin eksiye gittiğini ve kira getirili gayrimenkullerin tekrar cazip hale geldiğini belirterek:

"Daha önce bonolara yatırım yapan fonlar içinde A sınıfı çok uluslu firmaların kiracısı olduğu mülkler gündemde önem kazanıyor. Ayrıca devlet fonları ile de burada görüşüyoruz." ifadelerini kullandı.

Nurol GYO MIPIM'de projelerini sergiledi

MIPIM kapsamında yapılan çalışmalarda devlet fonları ile ilgili görüşmeler de yürüttüklerini ve Amerikalı, Arap, Kazak ve Azeri yatırımcılarla önemli iş birliği teklifleri aldıklarını da sözlerine ekleyen Hatipoğlu:

"Farklı gayrimenkul sınıflarında fırsatlar mevcut ve bunları değerlendiriyoruz. Nurol GYO olarak uzun vadeli perspektifi olan köklü bir gayrimenkul yatırım şirketiyiz. Bu yüzden böyle platformlarda yer almayı, vizyonumuz açısından önemli görüyoruz" dedi. 

MIPIM'e üst düzey ziyaret... Ayrıntılar için tıklayın...

Firma Bilgisi: Nurol Gyo