Nurol Park'ta avantajlar sürüyor

Nurol GYO tarafından Basın Ekspres'te inşa edilen Nurol Park'ta avantajlı ödeme fırsatları sürüyor. Projede 0 peşinat ve yüzde 0 faiz seçenekleri hazır...

Nurol Park'ta avantajlar sürüyor

Nurol GYO, Basın Ekspres'te inşa edilen Nurol Park projesinde avantajlı ödeme koşulları devam ediyor. Firma tarafından geliştirilen kampanya kapsamında isteyenlere peşin fiyatına 0 peşinat, isteyenlere de yüzde 0 faiz fırsatı sunuluyor. 

Nurol Park projesi fırsat dönemi sürüyor
Nurol GYO tarafından Basın Ekspres'te inşa edilen Nurol Park projesinde hazırlanan kampanya ile yatırımcıya uygun koşullarda konut sahibi olma şansı sunuluyor.  Kampanya ile birlikte Nurol Park projesinde ister 0 peşinat, ister yüzde faiz ile ev imkanı sunulurken tüm avantaj paketlerinde de yüzde 18'lik KDV Nurol GYO tarafından karşılanıyor. 

0 peşinatla ev imkanı
Nurol Park Ofis projesinde de sıfır peşinatla kira öder gibi ofis sahibi olma şansı sunuluyor. Toplamda 19 bin metrekarelik ofis alanlarından oluşan projede ofisler 99 metrekareden başlıyor ve 1.600 metrekareye kadar değişim gösterebiliyor. E-5 ve TEM karayollarının birbirine bağlandığı Basın Ekspress yolu üzerinde yer alan Nurol Park, kolay ve modern ulaşım imkanlarıyla da dikkat çekiyor. Proje, Atatürk Havalimanı ve 3. Havaalanı Projesi’nin ulaşım alternatiflerine çok yakın noktada yükseliyor. 

Nurol Park MIPIM'e katıldı
Öte YAndan Nurol GYO, 15-18 Mart 2016 tarihleri arasında Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen MIPIM Uluslararası Gayrimenkul Fuarı'nda da uluslararası yatırımcılara projelerini sergilime fırsatı buldu. Nurol GYO Genel Müdürü Samim Hatipoğlu, MIPIM'in kendileri için oldukça verimli geçtiğini hatırlatarak:

"Farklı gayrimenkul sınıflarında fırsatlar mevcut ve bunları değerlendiriyoruz. Nurol GYO olarak uzun vadeli perspektifi olan köklü bir gayrimenkul yatırım şirketiyiz. Bu yüzden böyle platformlarda yer almayı, vizyonumuz açısından önemli görüyoruz"  ifadelerini kullandı. 

Firma Bilgisi: Nurol Gyo
Proje Bilgisi: Nurol Park