Pana Yapı 2020 hedefine yürüyor

Pana Yapı, 2020 yılına dek 3 milyar TL'lik ciro hedefine emin adımlarla yürüyor. Firma Çeşme'nin en büyük projesi Çeşme Jardin Eden'de yüzde 25 indirim imkanı sunan kampanyanın duyurusunu yaptı

Pana Yapı 2020 hedefine yürüyor

Pana Yapı tarafından Çeşme'de hayata geçirilecek olan Çeşme Jardin Eden'de yeni yıla kampanyayla giriliyor. Lansman öncesi ön talep döneminde yüzde 25 indirim imkanı sunulan Çeşme Jardin Eden'de 120 villa, 40 daire ve 1 apart otel yer alıyor. 

Pana Yapı Çeşme Jardin kampanyası
İstanbul'da geliştirdiği kentsel dönüşüm projeleriyle dikkat çeken Pana Yapı, İzmir Çeşme'nin en büyük konut projesi için kolları sıvadı. Lansman öncesi ön talep döneminde yüzde 25'lik indirim imkanının sunulduğu proje 124 dönüm arsa üzerine yayılıyor. Proje eski Çeşme Evleri konseptini yeniden canlandırmayı hedefliyor. Çeşme'nin en güzel koylarından biri üzerinde inşa edilen Çeşme Jardin Eden'de 120 villa ve 6 konak üzerinde toplam 40 rezidans daire ve 1 apart otel konumlanıyor. 

Pana Yapı 2020 hedefine yürüyor

Pana Yapı'nınBrooklyn Pak, Brooklyn Life, Brooklyn Dream ve Safahat İstanbul gibi projelerin altında imzası bulunuyor. 

Pana Yapı'nın 2020'ye kadar 3 milyar TL ciro hedefliyor. Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat Ufuk'un açıklamaları için tıklayınız...

Pana Yapı'dan dev hedef
Yıl içerisinde Selimoğlu İnşaat'ı satın alarak büyüme ivmesini hızlandıran Pana Yapı, 2020 yılına dek 3 milyarlık ciro hedefliyor. Pana Yapı 2015 yılını da 200 milyon TL'lik ciro ile kapatmayı planlıyor. Pana Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat Ufuk, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir toplantı ile Pana Yapı'nın İstanbul Fikittepe, Bağdat Caddesi ve Üsküdar'ın yanı sıra İzmir'de de geliştireceği projelerle 2020 yılına dek 3 milyar TL'lik ciro hedeflediğini açıkladı. 

Ufuk, 5 yıl içinde sektörün ilk 5 şirketi arasına girmeyi hedeflediklerini de belirterek: "Ülke dışında da önemli projelere hazırlanıyoruz..." ifadelerini kullandı. 

Firma Bilgisi: Pana Yapı
Proje Bilgisi: Çeşme Jardin Eden