Pana Yapı Brooklyn Life için hazır

Pana Yapı, Brooklyn Life projesini satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Projede teslimler 2017 yıl sonunda gerçekleştirilecek

Pana Yapı Brooklyn Life için hazır

Pana Yapı'nın Fikirtepe'de inşa etmeye hazırlandığı Brooklyn Life projesi yakın bir zamanda satışa sunulacak. 431 konut ve 16 ticari ünitenin yer alacağı projenin 2017 yılı sonunda teslim edilmesi hedefleniyor. 

Brooklyn Park satışa hazırlanıyor
Türkiye'nin en önemli kentsel dönüşüm merkezi olan Fikirtepe'de çalışmalarını sürdüren Pana Yapı, yeni projesi Brooklyn Life'ı satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Toplamda 8 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen ve projede yer alacak dairelerin genişliği 60 metreden başlayacak ve 150 metreye kadar genişleyebilecek. 23 katlı bloklarda 431 konut ve 15 ticari alan yer verilecek Brooklyn Life'ın 2017 yıl sonunda teslim edilmesi planlanıyor. 

Pana Yapı Brooklyn Life için hazır

Brooklyn Life Projesi
Açık ve kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, spor alanları, kafe ve toplantı odaları, çocuk kulübü gibi sosyal alanlara yer verilecek olan Brooklyn Life projesinde, binalar en yeni betonarme teknolojileri ile depreme dayanıklı olarak inşa edilecek

Pana Yapı 2020 hedefine koşuyor... Ayrıntılar için tıklayın...

Pana Yapı'dan Fikirtepe'ye 800 milyon TL yatırım
Brooklyn Park'ın ardından Brooklyn Life, Brooklyn Dream ve Brooklyn Street projeleri için çalışmalarını hızlandıran Pana Yapı, bu projelerin bütününün 2018 yılından önce teslim etmeyi hedefliyor. Fikirtepe yatırımları yaklaşık 800 milyon TL'yi buhan firma, geçtiğimiz yıl Selimoğlu İnşaat'ı da satın alarak hızlı bir büyüme trendine girmişti.

Pana Yapı 2020 yılına dek 3 milyar ciroya ulaşmayı ve yurt dışında da önemli konut projelerine imza atmayı hedefliyor. 

Firma Bilgisi: Pana Yapı
Proje Bilgisi: brooklyn life