Anthaven Aspat Fiyatları ve Proje Galerisi

Anthaven Aspat

Anthaven Aspat

Lokasyon
Muğla/Bodrum

'Ant' markası ile pek çok projeye imza atan Ant Yapı, Bodrum'da yepyeni bir proje hayata geçiriliyor. Bodrum Akyarlar'da hayata geçirilecek projeye Anthaven Aspat adı verildi. Aspat Koyu'nda yer alacak projede 2 farklı konut tipine yer verilecek. Dubleks villa ve apart dairelerin yer alacağı projede apart daireler 1+1 ve 2+1, villalar ise 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşacak.

Anthaven Aspat projesinde ilk etap teslimlerinin 2020 yılı yaz aylarında yapılması planlanıyor. 'Bodrum'da bir cennet limanı' sloganıyla hayata geçirilen proje toplam üç etaptan oluşuyor. Yaklaşık 53 bin 500 metrekare alana yayılan birinci etapta; 21 bin metrekare konut, 4 bin metrekare ticari alan, 10 bin metrekare otel ve spa alanı bulunuyor. Anthaven projesinin ilk etabının değeri ise 100 milyon Euro.

Dünyanın en büyük otel zincirlerinden Radisson Hotel Group’un premium markası Radisson Collection’ın da 2020 yılının sonunda hayata geçmesi planlanıyor. Otel aynı zamanda Radisson Group’un Türkiye’deki ilk premium oteli olma özelliğini taşıyor. 80 lüks odası ve toplam 1.250 metrekare alana sahip bir spa merkezi bulunacak otelde ayrıca; açık-kapalı yüzme havuzları, teras bar, fitness salonları, toplantı odaları ve lounge alanları da yer alacak.

Anthaven Aspat Haberleri

Anthaven Aspat Resimleri

Anthaven Aspat Künyesi

Proje Özellikleri

Firma Ant Yapı
Teslim Tarihi Haziran 2020
Konut Sayısı 168
Adres Aspat Koyu Akyarlar-Turgutreis-Bodrum/Muğla
Telefon 0216 630 68 68
Daire Tipleri 1+1
2+1
3+1
4+1
Web Sitesi http://anthaven.com.tr/
E-mail merkez@antyapi.com
Bölge Akyarlar
Toplam Alan 220,000 metrekare
Satış Durumu Satışı devam ediyor
Anthaven Aspat Özellikleri
Güvenlik
Kameralı güvenlik
İskele
Deniz manzarası
Su Deposu
Hidrofor
Balkon
Yapı denetimi yapılmış
Zemin etüdü yapılmış
Deprem yönetmeliğine uygun
Yalıtım yönetmeliğine uygun
SPA
Fitness merkezi
Açık yüzme havuzu
Kapalı yüzme havuzu
Teras