Mesa Orman Fiyatları ve Proje Galerisi


Lokasyon
İstanbul/Beykoz

Mesa Orman toplamda 219 adet daireden meydana geliyor. 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 5,5+1 ve 6+1 tipi konutlardan oluşacak proje aile konsepti ile inşa ediliyor. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 20 dakikalık mesafede konumlanan Mesa Orman'dan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ise 0 dakikada ulaşmak mümkün. Proje, Çubuklu-İstinye Feribot iskelesine 5, Levent ve Maslak'a ise 15 dakikada ulaşım potansiyeli taşıyor. Mesa Orman aynı zamanda 3. Köprü ve Yeni Havalimanı'na ulaşımda da avantajlı bir lokasyon içeriyor.

Yüksek izolasyona sahip dış cepheler ile düşük karbon salını sağlayan ve elektrik sarfiyatını minimum düzeye indirecek şekilde tasarlanan MESA, 1.5 milyon metrekarelik İstanbul Kent Ormanı'nın yanı başında yükseliyor. Türkiye'nin kişi başına en çok yeşil alan düşen projesi olarak biçimlenen Mesa Orman, yürüyüş mesafesindeki doğal göletiyle de dikkat çekiyor. Projede, doğallık algısını bozacak tüm detaylar üzerinde özel olarak çalışılan ve tüm mekanik sistemleri zeminin altına kaydırılacak şekilde tasarlanırken bina dışındaki klima ünitelerinin görüntüsü de ortadan kaldırılmış oldu.

Az katlı mimari konsept ile hayata geçirilen Mesa Orman, trafik ve ana yol gürültüsünden uzak bir mekanda inşa edilecek. Proje, çevre ile olan bağlantısını kesen bir koşu parkuru ile ayrılırken, orman havasında spor yapılmasına imkan sunan bir dokuya sahip olacak. Mesa Orman park ve bahçe tasarımları, süs havuzları, mini şelale, dinlenme alanı ve yürüyüş yolu gibi sosyal alanlara sahip olacak. Ayrıca yürüyüş yollarının yanı sıra; yüzme havuzu, tenis ve basketbol sahaları, özel peyzaj parkları, bahçeleri, süs havuzları, mini şelalesi, dinlenme alanları ve yürüyüş yollarının yanı sıra; havuzları, tenis ve basketbol sahaları, özel peyzaj parkları, bahçeleri, süs havuzları, mini şelalesi, dinlenme alanları ve yürüyüş yolları da proje sakinlerine hizmet sunacak.

Mesa Orman Yakınında Ne Var

Ulaşım

  • Sahil Yolu

     

  • Riva Yolu


Sağlık

  • Beykoz Devlet Hastanesi


Eğitim

  • İstanbul Medipol Üniversitesi Kavacık Kampüsü

     

  • TED İstanbul Koleji


AVM

  • AcrLoft

Mesa Orman Nerede?

Mesa Orman Haberleri

Mesa Orman Resimleri

Mesa Orman Örnek Daire Resimleri

Kat ve Daire Plan Resimleri

Mesa Orman Künyesi

Proje Özellikleri

Firma Mesa Mesken Sanayii A.Ş.
Teslim Tarihi Mayıs 2020
Konut Sayısı 219
Adres
Telefon 444 9 366
Daire Tipleri 2+1
3+1
4+1
5+1
6+1
Web Sitesi https://www.mesaorman.com/
E-mail info@mesa.com.tr
Bölge Çubuklu
Toplam Alan 30,000 m²
Satış Durumu Satışı devam ediyor
Mesa Orman Özellikleri
Açılır-kapanır yüzme havuzu
Çocuk oyun alanları
Fitness merkezi
Kafe
Güvenlik
Kameralı güvenlik
Basketbol sahası
Voleybol sahası
Orman manzarası
Kapalı otopark
Yürüyüş parkuru
Yerden ısıtma
Asansör
Yapı denetimi yapılmış
Zemin etüdü yapılmış
Deprem yönetmeliğine uygun
Yalıtım yönetmeliğine uygun