Propa İnşaat'tan İstanbul'a 4 yeni proje

Propa İnşaat 2016 yılı içinde Zincirlikuyu, Kartal ve İstinye'de konumlanan 4 yeni projede önemli adımlar atmaya hazırlanıyor. Projelerin toplam satış değeri 400 milyon TL'yi geçecek

Propa İnşaat'tan İstanbul'a 4 yeni proje

Propa İnşaat, 2016 yılı içinde İstanbul'un üç önemli semtinde 4 yeni projenin startını verecek. Zincirlikuyu, Kartal ve İstinye'de hayata geçirilecek projelerin toplam satış değeri 400 milyon TL'yi aşacak.

Propa İnşaat'tan İstanbul'a 400 milyonluk yatırım
Bu zamana dek konut, rezidans ve ofis projeleri ile ismini duyuran Propa İnşaat, 2016 yılı içinde kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında da yeni projelere başlayacak. İstanbu konut sektörünün en çok tercih edilen bölgelerine yatırım yapmaya hazırlanan firmanın yatırım stratejisi hakkında bilgi aktaran Propa İnşaat Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Müdürü Can Reşit Özçiçek, müşteri memnuniyetinin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü projelerde, en iyi markaları kullandıklarını vurguladı. Özçiçek:

"Ürünlerde olduğu kadar hizmette de en iyi kaliteyi hedeflediğimizden dolayı projelerimizin işletmesini yönetim şirketimiz üstleniyor. Böylelikle hem hizmet kalitesinden emin oluyoruz hem de dışarıdan bir şirkete göre aidatlarda ciddi bir tasarruf sağlamış oluyoruz..." ifadelerini kullandı. 

Propa Plaza tamam, sıra Plus Residence'de
Zincirlikuyu'da hayata geçirilen Propa Plaza projesinde satış ve kiralamaların tamamlandığını, bölgenin bir diğer projesi olan Plus Residence'de ise satışların devam ettiğini söyleyen Özçiçek, söz konusu projede teslimlerin yıl sonunda gerçekleşeceğini vurguladı.Özçiçek, 60 milyon TL satış değerine sahip projede 1+1'den 3+1'e kadar değişen farklı tipte konut projelerine yer verileceğini belirterek, Zincirlikuyu'daki 5. proje için de çalışmalara başlandığı bilgisini verdi.

Propa Residence hakkında daha ayrıntılı bilgi için tıklayın...

Propa İnşaat Kartal'da
İstanbul gayrimenkul pazarının son yıllarda ön plana çıkan lokasyonu Kartal'da da önümüzdeki yıl içerisinde inşaat çalışmalarına başlanacağını belirten Özçiçek:

"Konut, home office ve ticari birimlerden oluşacak Kartal projemiz konumu ve mimarisi ile ön plana çıkıyor. 7.500 metrekare arsa büyüklüğüne sahip ve E-5’e 100 metre cepheli olan projenin satışına Nisan’da başlayacağız” dedi.

Firma Bilgisi: Propa Inşaat
Proje Bilgisi: propa residence