Toki Kütahya İnköy Emekli Konutları kura sonuçları

Toki Kütahya İnköy Emekli Konutları kura sonuçları bugün saat 10:00'da yapılacak çekilişle belirlenecek. Sonuçları emlakwebtv.com adresinden öğrenebilirsiniz.

Toki Kütahya İnköy Emekli Konutları kura sonuçları

Toki'nin emekli vatandaşlar için hayata geçirdiği Kütahya İnköy Emekli Konutları kura çekilişi bugün saat 10:00'da Kütahya Belediye Başkanlığı Belediye Kültür Sarayı'nda gerçekleşecek. 

Kura çekilişi sonucunda 300 konut sahiplerini bulacak. Çekiliş sonucunda hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 2 Şubat 2016 tarihinden itibaren Halk Bankası Kütahya ilindeki tüm şubelerinden geri alabilecek. 

Toki Kütahya İnköy Emekli Evleri Kura Sonuçları Açıklandı

2+1 tipinde 75 metrekare 300 adet dairenin sahiplerini bulacağı Toki Kütahya İnköy kura sonuçları gün içerisinde açıklanacak. Projede konutların fiyatı 80 bin 900 TL olarak belirlendi.

Kütahya İnköy Toki Konutları kura çekilişi sonucunda hak sahibi olanlar başvuru bedelleri düşüldükten sonra yüzde 12 peşinat ile 180 ay vade, yüzde 20 peşinat ile 240 ay vade ile konut sahibi olabilecekler. Peşinatlar ise sözleşme imzalama aşamasında tahsil edilecek. 

Toki Afyon Merkez Konutları'nda 180 ay vade için taksit tutarı 396 TL, 240 ay vade için ise taksit tutarı 270 TL olarak ödenecek. Toki Afyon Merkez Emekli Konutları kura sonuçlarına saat 10:00'dan sonra emlakwebtv.com adresinden ulaşabilirsiniz.