Vadiyaka Cadde Dükkanları'nın yüzde 70'i satıldı

Fuzul Grup-Eskidji ortaklığıyla 24 Ocak Pazar günü gerçekleştirilen Vadiyaka Cadde Dükkanları ihalesinde yüzde 70'lik satış oranına ulaşıldı

Vadiyaka Cadde Dükkanları'nın yüzde 70'i satıldı

Fuzul Grup tarafından hayata geçirilen Vadiyaka Cadde Dükkanları projesinin uzun zamandır beklenen ihalesi 24 Ocak Pazar günü yapıldı. 78 metrekare ile 306 metrekare arasında değişen ticari ünitelere yatırımcı büyük bir ilgi gösterdi.

Vadiyaka Cadde Dükkanları İhalesine büyük ilgil
Türkiye'nin en önemli müzayede firmalarından biri olan Eskitji ile ortaklaya olarak gerçekleştirilen Vadiyaka Cadde Dükkanları projesi, kıran kırana geçen bir açık artırmaya sahne oldu. Vadiyaka Başakşehir Karma projesi dahilinde yer alan ve ebatları 78 metrekare ile 306 metrekare arasında değişen ticari ünitelerin satışının gerçekleştilidiği müzayedede Cadde Dükkanları'nın yüzde 70'lik satış oranına ulaşıldı

 

Vadiyaka Cadde Dükkanları'nın yüzde 70'i satıldı

 

Vadiyaka Cadde dükkanları
Başakşehir'in ticari yatırım değerine de önemli bir katkı sunan Vadiyaka Cadde Dükkanları'nın projenin tamamlanmasının ardından yüksek bir prim yapması bekleniyor. 2015 yılında İstanbul'un değeri en çok yükselen ilçelerinin başında gelen Başakşehir'de hayata geçirilen Vadiyaka Dükkanları, Şehir Hastanesi, yeni havalimanı ve 3. köprü gibi mega projelere yakınlığıyla dikkat çekiyor. 

Vadiyaka Cadde Dükkanları fiyatları için tıklayın...

Fuzul Grup projeleri
1992 yılında Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak kurulan Fuzul Grup, 2000 yılından itibaren inşaat sektöründe önemli yatırımlara imza atmaya başladı. Fuzul Grup tarafından hayata geçirilen projeler arasında Başakşehir’de “Bizimevler, Kent Neriva, Kent Ariva, OlimpaAVM , KentEvila, Olimpa Park Plus”, Kağıthane’de “ Meva Evleri”, Kartal’da “Serrapark Konutları da bulunuyor. 

Fuzul Grup, geliştirdiği FuzulEv sistemi ile de ev sahibi olmak ve yatırım yapmak isteyenlere yönelik proje ve ödeme seçenekleriyle de dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Fuzul Grup
Proje Bilgisi: Vadiyaka Başakşehir