AND Gayrimenkul Kartal AND Pastel projesi!

İstanbul Kartal’da hayat bulan AND Pastel projesinin lansman öncesi ön satış dönemi devam ediyor

AND Gayrimenkul Kartal AND Pastel projesi!

Anadolu Grubu bünyesinde bulunan AND Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen AND Pastel, İstanbul Anadolu Yakası’nın Kartal ilçesinde yükseliyor. Lansman öncesi ön satış dönemi devam eden proje, Adalar ve Marmara Denizi manzarasına hakim.

Kartal’daki eski Efes Pilsen fabrika arazisi üzerinde konumlanacak olan AND Pastel projesinin inşaat alanı 265 bin 672 metrekare olarak belirleniyor. Toplam arsa büyüklüğü 46 bin 597 metrekare olan proje; 595 adet daire, 42 adet ofis ve 35 adet dükkandan meydana geliyor.

Yatırım değeri 232 milyon 41 bin 320 TL olan AND Pastel Kartal projesinde teslimlerin 2018 yılının Haziran ayında yapılması hedefleniyor. 7 blok halinde yükselecek olan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde farklı cephe, büyüklük ve tipte daire seçeneklerine yer veriliyor.

Lansman öncesi ön satış dönemine özel daire fiyatları 290 bin TL’den başlayan AND Gayrimenkul Kartal AND Pastel projesinden daire satın alabilmek için tamamı peşin ya da banka kredili ödeme yapılabiliyor. Proje, için firma tarafından farklı ödeme alternatifleri de sunuluyor.

Kartal AND Pastel projesinin ayrıcalıkları içerisinde; açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, spor ve aktivite alanları, yürüyüş ve koşu parkuru, çocuk oyun alanları, kreş, eczane, küçük sağlık merkezi, alışveriş ve yeme içme alanları, otopark alanı ile güvenlik hizmeti mevcut.

 

Firma Bilgisi: AND Gayrimenkul
Proje Bilgisi: AND Pastel