Kartal'ın en büyük mahallesi AND Pastel ile kuruluyor

Anadolu Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren AND Gayrimenkul ilk projesi AND Pastel'i kamuoyuna tanıttı. Proje, mahalle konseptini hayata geçirecek.

Kartal'ın en büyük mahallesi AND Pastel ile kuruluyor

Anadolu Grubu'nun gayrimenkul sektöründeki ayağını yönlendiren AND Gayrimenkul ilk konut projesinin tanıtımını gerçekleştirdi. AND Pastel ismini taşıyacak proje için İstanbul'un son dönemdeki en gözde merkezlerinden biri olan Kartal'ı tercih eden AND Gayrimenkul, proje ile İstanbul'da yok olmaya yüz tutmuş mahalle konseptini hayata geçirmeyi hedefliyor. 

AND Pastel iyi bir yaşamın güvencesi olacak
Projeyle ilgili bilgi veren AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Bakı Usta, AND Pastel'in sosyolojik ve ekonomik analik ve araştırmalar sonrasında hazırlandığnı söyledi. Usta, 9 firma ile 11 farklı araştırma gerçekleştirdiklerini vurgulayarak:

"Yaptığımız araştırmalar sonucunda,  insanların bir taraftan sıcak mahalle yaşamına özlem duyarken, diğer taraftan da ihtiyaçlarınının farklılaştığını gördük. Geçmiş ve günümüz arasındaki ilişkiden ilham alarak AND Pastel’de yeni nesil bir mahalle kurguladık. AND Pastel’de iyi bir yaşamın güvencesi olacak alanlar tasarladık..." dedi

 

Kartal'ın en büyük mahallesi AND Pastel'liekuruluyor

 

AND Pastel teslimleri Haziran 2018'de
Anadolu Grubu'nun eski üretim tesislerinin yer aldığ 45 bin metrekarelik arazi üzerine, 250 bin metrekarelik inşaat şeklinde inşa edilecek olan AND Pastel toplam 7 bloktan oluşacak. Projede 1+1'den 4+1'e kadar farklılaşabilen dairelere yer verilecek, toplam daire sayısı ise 1.200 adedi bulacak. Projede teslimler 2018 yılı Haziran ayında yapılacak. 

Lansman avantajları başladı
Diğer taraftan AND Pastel projesinde lansman avantajları da başladı. Projede yüzde 1 KDV avantajının yanı sıra yüzde 5 peşinat ile de ev sahibi olma şansı sunuluyor. 

Firma Bilgisi: AND Gayrimenkul
Proje Bilgisi: AND Pastel