AND Gayrimenkul'e uluslararası ödül

Gayrimenkul sektörünün en prestijli uluslararası ödüllerinden biri AND Gayrimenkul'e gitti. Şirket, Stevie Awards 2017'de "Yılın En İyi Gayrimenkul Şirketi" de dahil olmak üzere 2 ödül almaya hak kazandı

AND Gayrimenkul'e uluslararası ödül

Anadolu Grubu'nun gayrimenkul sektörü içinde faaliyetlerini sürdüren şirketi AND Gayrimenkul, dünyanın en önemli ödüllerinden birini almaya hak kazandı. Şirket, Stevie Awards 2017 kapsamında "Yılın Yönetim Takımı" ve "Yılın En İyi Gayrimenkul Şirketi ödülünü almaya hak kazandı. 

AND Gayrimenkul'e "en iyi gayrimenkul şirketi" ödülü

AND Gayrimenkul dünya genelinde dikakt çeken şirket ve yöneticilerin ödellendirildiği Stevie Awards'ın en önemli ödüllerinden ikisine layık görüldü. Firma Yılın En İyi Gayrimenku Firması kategorisinde Altın, Yılın Yönetim Takımı kategorisinde ise Bronz ödül aldı. 

Ödül töreni Barcelona'da gerçekleştirielcek

AND Gayrimenkul'ün ödülünü alacağı tören ise Barcelona'da gerçekleşecek. Ödülleri, tüm dünyaca kabul görmüş en prestijli iş dünyası ödüllerinden biri olarak tanımlayan AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, bu kapsamda iki ödüle layık görülmenin onur ve mutluluk verici olduğunu söyledi. Baki, şirketin en başında beri iş yapma şekliyle farklılaşdığını ve YAP-Yaşat ilkesi ile yola çıktığını belirterek: "Bugüne dek projelerimizle aldığımız ödüllerden sonra, şimdi de firma olarak dünyanın en önemli ödülüne layık görüldü. Hem kurumsal duruşumuz, hem de projelerimizin, dünyaca kabul görmüş otoritelerce ödüllendirilmesi gururv ericidir. Gelecekte de bu sorumluluk bilinciyle hareket ederek, ükmemiz ve sektörümüze ilkleri yaşatmayı sürdüreceğiz..." değerlendirmesinde bulundu. 

AND Gayrimenkul hakkında

2011 yılında Gayrimenkul geliştirme - yatırım - yönetim alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulan AND Gayrimenkul, Anadolu Grubu iştiraki olarak çalışmalarını sürdürüyor. Şirketin ilk ofis projesi AND Kozyatağı’nda yaşam başlarken bu binanın yönetimi ise  AND Gayrimenkul’ün bina yönetim markası olan GRID tarafından üstleniliyor. AND Gayrimenkul’un ikinci projesi olan karma kullanımlı konut projesi AND Pastel ise Kartal’da “Yeni Nesil Mahalle” anlayışı ile yükseliyor. Geliştirdiği yapılarda sadece dış mimariye değil, insanların yaşamlarının büyük kısmını geçirdiği iç mekanları da göz önünde bulunduran firma,  içten dışa tasarım anlayışı ile faaliyetlerini sürdürüyor

Firma Bilgisi: AND Gayrimenkul
Proje Bilgisi: AND Pastel