Bulvar Loft Ankara fiyatları 290 bin TL’den başlıyor

Akfen İnşaat imzası ile yükselen Bulvar Loft Ankara projesinde daire fiyatları 290 bin TL’den başlıyor

Bulvar Loft Ankara fiyatları 290 bin TL’den başlıyor

Akfen İnşaat, Levent Loft ve İncek Loft’tan sonra yine “Loft” markası ile Bulvar Loft’u hayata geçirmeye hazırlanıyor. Ankara’nın İncek bölgesinde inşa edilen proje, İller Bankası arazi alanı üzerinde yükseliyor.

Toplam 37 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanan Bulvar Loft Ankara’da 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere 16 farklı daire tipine yer veriliyor. 6 blok halinde tasarlanan projede 822 adet daire bulunuyor.

Ankara Bulvar Loft projesinde satılık dairelerin fiyatı minimum 290 bin TL’den başlıyor, maksimum 1 milyon 378 bin TL’ye kadar yükseliyor. Dairelerin alanları ise 66 metrekare ila 350 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Satışa çıktığı andan itibaren yoğun ilgi gören Bulvar Loft projesinin ödeme planına göre; yüzde 15 peşinat veriliyor, yüzde 25’lik üç ara ödeme yapılıyor daha sonra yüzde 30’luk blok ödeme yapılıyor, kalan tutar ise 24 aya kadar taksitlendiriliyor.

Akfen Bulvar Loft projesinin ayrıcalıkları içerisinde; alışveriş caddesi, paten pisti, cep sinema salonu, hobi atölyesi, basketbol sahası, bocce alanı, mor salkımlı çardak, açık satranç alanı, çocuk oyun alanları ve yürüyüş parkuru bulunuyor.

2018 yılının Kasım ayında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan Bulvar Loft Ankara, 80 milyon TL’lik yatırım bedeli ile inşa ediliyor. Projenin toplam inşaat alanı ise 175 bin metrekare olarak belirleniyor.

 

Firma Bilgisi: Akfen Inşaat
Proje Bilgisi: Bulvar Loft