Bulvar Loft Ankara fiyatları 325 bin TL’den başlıyor

Akfen İnşaat imzası ile yükselen Bulvar Loft Ankara projesinde daire fiyatları 325 bin TL’den başlıyor

Bulvar Loft Ankara fiyatları 325 bin TL’den başlıyor

Akfen İnşaat, Levent Loft ve İncek Loft’tan sonra yine “Loft” markası ile Bulvar Loft’u hayata geçirmeye hazırlanıyor. Ankara’nın İncek bölgesinde inşa edilen proje, İller Bankası arazi alanı üzerinde yükseliyor.

Toplam 37 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanan Bulvar Loft Ankara’da 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere 16 farklı daire tipine yer veriliyor. 6 blok halinde tasarlanan projede 822 adet daire bulunuyor. Dairelerin alanları ise 66 metrekare ila 350 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Ankara Bulvar Loft fiyatları 325 bin TL’den başlıyor, maksimum 1 milyon 485 bin TL’ye kadar yükseliyor. 2018 yılının Kasım ayında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan Bulvar Loft Ankara, 80 milyon TL’lik yatırım bedeli ile inşa ediliyor. Projenin toplam inşaat alanı ise 175 bin metrekare olarak belirleniyor.

Akfen Bulvar Loft projesinin ayrıcalıkları içerisinde; alışveriş caddesi, paten pisti, cep sinema salonu, hobi atölyesi, basketbol sahası, bocce alanı, mor salkımlı çardak, açık satranç alanı, çocuk oyun alanları ve yürüyüş parkuru bulunuyor.

Ankara'nın batısında Çayyolu yerleşiminin İncek Bulvarı'na bağlandığı bölgede inşa edilen Bulvar Loft, üniversiteler, TED ve diğer okullara yakın konumu ile öne çıkıyor. Projede kafeler, mağazalar, gıda marketi, pastane, eczane, kuru temizleme, kuaför gibi birimler bulunuyor. 

Bulvar Loft projesinin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kafe, güvenlik, kameralı güvenlik, basketbol sahası, kamelya, açık ve kapalı otopark ve yürüyüş parkuru yer alıyor. 

Bulvar Loft iletişim bilgileri

Adres: Kızılcaşar Mah. 1859. Cad. Gölbaşı / Ankara
Telefon: 444 83 38
Web Site: http://bulvarloft.com.tr/

 

Firma Bilgisi: Akfen Inşaat
Proje Bilgisi: Bulvar Loft