Bulvar Loft İncek teslimleri Kasım 2018’de yapılacak

Akfen İnşaat tarafından hayata geçirilen Bulvar Loft İncek teslim tarihi 2018 yılının Kasım ayı olarak belirlendi

Bulvar Loft İncek teslimleri Kasım 2018’de yapılacak

Ankara Gölbaşı’na bağlı İncek bölgesinde inşa edilen Bulvar Loft, Akfen İnşaat imzası taşıyor. Teslimleri 2018 yılının Kasım ayında yapılacak olan proje, İller Bankası arazi alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

1+1’den 5+1’e kadar 16 farklı tipte daire seçeneğine yer verilen Bulvar Loft İncek, 6 blok halinde yükseliyor. Projede dairelerin büyüklüğü minimum 66 metrekareden başlıyor, maksimum 350 metrekareye kadar çıkıyor.

Akfen Bulvar Loft İncek’te satılık dairelerin fiyatı 290 bin TL ile 1 milyon 378 bin TL arasında değişiyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile daire satın alınabildiği gibi banka kredisi de kullanılabiliyor.

Vadeli ödeme seçeneğine göre; daire bedelinin yüzde 15’i peşinat olarak veriliyor, yüzde 25’lik üç ayrı ara ödeme ve yüzde 30’luk blok ödeme yapılıyor. Geriye kalan tutar için ise 24 aya kadar taksit uygulanıyor.

Toplam 822 adet daireden meydana gelen Bulvar Loft İncek Akfen, 37 bin metrekare büyüklüğündeki arsa alanı üzerine kuruluyor. Şehir manzarasına hakim olan proje, ulaşım açısında da merkezi bir noktada yükseliyor.

İnşaat alanı 175 bin metrekare olarak belirlenen Loft İncek Ankara projesi, 80 milyon TL yatırım bedeli ile hayat buluyor. Projenin 10 bin metrekarelik kısmı ticari birimlere ayrılıyor.

 

Firma Bilgisi: Akfen Inşaat
Proje Bilgisi: Bulvar Loft