Bulvar Loft Ankara ön talep topluyor

Akfen İnşaat ve İller Bankası ortaklığı ile hayata geçirilen Bulvar Loft Ankara ön talep toplama topluyor

Bulvar Loft Ankara ön talep topluyor

Akfen İnşaat ve İller Bankası ortaklığı ile hayata geçirilen Bulvar Loft Ankara ön talep toplama topluyor. İller Bankası'nın Ankara Gölbaşı'ndaki 38 dönümlük arsası üzerinde yükselecek olan Bulvar Loft projesinde avantajlı fiyatlardan yararlanmak isteyenler internet sitesinde ön talep formu doldurabilirler. 

Önümüzdeki Eylül ayında lansmanı yapılması planlanan Ankara Bulvar Loft projesinde her ihtiyaca cevap verecek nitelikte daire tipleri bulunuyor. Detayları henüz açıklanmayan proje Ankaralılar tarafından merakla bekleniyor. 

Bulvar Loft Ankara ön talep topluyor

2018 yılı içerisinde teslim edilmesi beklenen Bulvar Loft Akfen projesinin sosyal alanları içerisinde açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, güvenlik ve kameralı güvenlik bulunuyor. 

Bulvar Loft Ankara'dan konut satın almak isteyenlere yüzde 15 peşinat ile 26 ay sıfır faizle vade imkanı sunuluyor. Bulvar Loft Ankara fiyatları ise 290 bin TL ile 1 milyon 378 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 

Bulvar Loft Ankara ön talep topluyor

Akfen İnşaat ve İller Bankası imzası taşıyan proje 6 bloktan oluşuyor. Bulvar Loft projesinde toplam 822 konut bulunuyor. Projede konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerden oluşuyor. 

Lansman öncesi satışların başladığı Bulvar Loft Ankara'da ön talep avantajlarından yararlanmak isteyenler bulvarloft.com sitesinden ön talep formu doldurabilirler. Projenin lansmanının Eylül ayında yapılması planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Akfen Inşaat
Proje Bilgisi: Bulvar Loft