Concord İstanbul’da fiyatlar 5 bin 400 TL!

Teknik Yapı’nın Fikirtepe’de hayata geçirdiği yeni projesi Concord İstanbul’da metrekare fiyatları 5 bin 400 TL’den başlıyor

Concord İstanbul’da fiyatlar 5 bin 400 TL!

10 Nisan 2014 / Emlakwebtv
İstanbul Fikirtepe’de kentsel dönüşüm projeleri kapsamında inşa edilen Concord İstanbul’da satışlar devam ediyor. Toplam 1.175 rezidans daireden oluşan Concord İstanbul’da metrekare satış fiyatları 5 bin 400 TL ila 6 bin 400 TL arasında değişiklik gösteriyor.

İlk etabı oluşturan 622 rezidansın yüzde 52’sinin satıldığı Concord İstanbul’un Anadolu yakası ve Kadıköy’ün merkezinde konumlanmasına ek olarak hem home office hem de rezidans özelliği taşıması, yatırımcıların ve yaşam amacıyla talepte bulunanların tercihi oluyor.

Refah bir yaşam alanı sunan projedeki rezidans dairelerde tavan yüksekliği net 2.78 metre olarak dikkat çekerken, otel ve tatil köylerinde olduğu gibi kanal tipi klima sistemi, oda ve salonlarda hazır olarak teslim edilecek. Tüm daire cephelerin yüzde 75’i cam olan ve gün ışığından faydalanacak olan rezidans sahipleri, ayrıca beş katlı kapalı otoparkta en az bir araçlık alana sahip olacak.

 

 

 

Proje Bilgisi: Concord Istanbul