Fikirtepe nihayet rayına oturdu

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım yanlış biçimde ifade edilen Fikirtepe'de işlerin, geç de olsa rayına oturduğunu söyledi

Fikirtepe nihayet rayına oturdu

"Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, Fikirtepe Kentsel Dönüşüm sürecinin "algı" olarak yanlış ifade edildiğini söyledi. Vakit kaybı ve oluşturulan algıya dayanan sorunların geç de olsa aşıldığnıı belirten Durbakayım: 

"Fikirtepe'de şu anda her şey rayına oturdu. Dördüncü projemiz de hazır. Hatta başlayıp da çıkmaza gelmiş projeler varsa ve orada bir ışık görürsek oraya da girmeye hazırız. 6 numaralı ruhsatımızı da aldık ve kat irtifakını oluşturduk. " dedi. 

 

Fikirtepe nihayet rayına oturdu

 

Concord projesine girenler şimdiden kazandı
Milliyet'ten Duygu Erdoğan'a açıklamalarda bulunan Durbakayım, Concord projesinin şimdiden yüksek prim getirdiğini, projeden konut alanların yüzde 50'ye yakın prim elde ettiğini belirtti. Fikirtepe bölgesinde daha hangi katta, nerede ve kaç dairesi olduğu bilinmeden yükselen projeler bulunduğunu vurgulayan Durbakayım, Tenkik yapının Suadiye projesi hakkında da bilgi verdi. Yakın bir gelecek Suadiye Sahil projesinin tanıtımına çıkacaklarını belirten Durbakayım, projenin denizi gören çok büyük daireler içeren 140 birimden oluşacağı üzerinde durdu. 

Firma Bilgisi: Teknik Yapı
Proje Bilgisi: Concord Istanbul