Concord İstanbul iletişim bilgileri!

Fikirtepe Concord İstanbul projesine 444 10 09 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Concord İstanbul iletişim bilgileri!

24 Mart 2014 / Emlakwebtv
Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe’de inşa ediyor. Kentsel dönüşüm kapsamına Teknik Yapı tarafından Fikirtepe’de geçtiğimiz günlerde hayata geçirdiği Concord İstanbul Evleri 11 bin 504 metrekare arazi üzerinde yükseliyor. Concord İstanbul satılık daire olarak 1+0'dan 3+1'e kadar tasarlıyor. 1+0 daire satışlarının tamamlandığı Fikirtepe Concord İstanbul projesi teslim tarihi olarak da 30 ay sonrası veriliyor.

Concord İstanbul Fikirtepe Evleri fiyat bilgileri olarak lansman fiyatları devam ederken, buna göre Fikirtepe Concord İstanbul satılık daire fiyatları 307 bin TL’den başlıyor. Concord İstanbul ödeme planı kapsamında da banka kredisi yapılıyor. Concord İstanbul özellikleri ise şöyle: Yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yeşil alan, spor merkezi, sauna, hamam, otopark.

Concord İstanbul nerede?
İstanbul Anadolu yakası Kadıköy Fikirtepe Mahallesi’nde yer alan Concord İstanbul projesi kentsel dönüşüm kapsamında Teknik Yapı tarafından hayata geçirilmekte olup; metro, Marmaray gibi ulaşım akslarına da oldukça yakın konumda inşa ediliyor.

Concord İstanbul iletişim bilgileri
Web: www.concordistanbul.com
Telefon: 444 10 08

Concord İstanbul projesinin detaylarını www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Proje Bilgisi: Concord Istanbul