Concord İstanbul son durum

Concord İstanbul satışlarına devam ederken, En İyi Dönüşüm Projesi Ödülüne hak kazandı

Concord İstanbul son durum

Concord İstanbul son durum detaylarına değinmeden önce proje özelliklerine bakalım. Teknik Yapı projesi olan Concord İstanbul Fikirtepe'de yer alıyor. Concord İstanbul'da 46 adet stüdyo, 348 adet 1+1, 182 adet 2+1 ve 41 adet 3+1 daire bulunuyor. Concord İstanbul daire büyüklükleri ise 48 metrekare ile 133 metrekare arasında değişiyor.

Toplam 1.173 adet dairenin bulunduğu Concord İstanbul kentsel dönüşüm projesi olarak inşa ediliyor. 2017 yılında teslim edilmesi planlanan Concord İstanbul özellikleri arasında yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yeşil alan, spor merkezi, sauna, hamam, otopark yer alıyor.

Concord İstanbul son durum
Sign of the City" etkinliği 4 Kasım'da Hilton İstanbul Bomonti'de gerçekleştirildi.  Etkinlikte "En İyi Dönüşüm Projesi" ödülü Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen Concord İstanbul'a verildi.

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım "Concord İstanbul, devletin de kentsel dönüşüm konusunda attığı büyük atılımların ilk örneklerinden biri oldu. Kadıköy Fikirtepe Kentsel Dönüşüm projesi, Türkiye’nin ilk ve en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak ‘dönüşüm Tarihi’ne geçti. ‘Pilot uygulama’ olarak tarihe geçen Fikirtepe’de çok uzun ve zorlu bir süreç yaşadık.  Bu zorlukları yaşadık ama başarıyla aştık” dedi.

Concord İstanbul adres bilgileri: Dumlupınar Mah. Yumurtacı Abdi Bey Cad. No:15 Kadıköy - İstanbul

Concord İstanbul telefon numarası
444 10 08

"Concord İstanbul son durum" Başlıklı Haberin Galerisi

Concord İstanbul son durum

Concord İstanbul son durum

Concord İstanbul son durum

Concord İstanbul son durum

Firma Bilgisi: Teknik Yapı
Proje Bilgisi: Concord Istanbul