Nidapark Kayaşehir daire fiyatları 453 bin TL’den başlıyor

Yayınlanan reklam filmleri ile dikkatleri toplayan Nidapark Kayaşehir daire fiyatları minimum 453 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Nidapark Kayaşehir daire fiyatları 453 bin TL’den başlıyor

TOKİ iştiraki Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen Nidapark Kayaşehir, İstanbul Avrupa Yakası’nın Başakşehir ilçesine bağlı Kayaşehir bölgesinde yükseliyor.

Geçtiğimiz günlerde satışa sunulan ve 1.1 milyar TL gelir beklenen Nidapark Kayaşehir projesinin 2018 yılının Haziran ayında teslim edilmesi planlanıyor. 77 bin 327 metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanan projenin toplam inşaat alanı 320 bin metrekare olarak belirleniyor.

Konut, ofis ve alışveriş merkezinden oluşan Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir, karma bir yaşam alanı sunuyor. Toplam 1.233 adet bağımsız birimden meydana gelen proje, 4 parsel üzerinde hayat buluyor.

Nidapark Kayaşehir daire fiyatları minimum 453 bin TL’den başlıyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile daire satın alınabiliyor. Bunun yanı sıra yüzde 5 peşinat verildiği taktirde 60 aya kadar yüzde 0,42; 120 aya kadar ise yüzde 0,70 faiz oranı ile vade yapılabiliyor.

Tago Mimarlık imzası taşıyan Başakşehir Nidapark Kayaşehir projesinde 2+1’den 5+1’e kadar farklı tipte daire seçeneği bulunuyor. Dairelerin büyüklükleri 102 metrekareden başlıyor, 226 metrekareye kadar çıkıyor. Projede 843 adet daireye yer veriliyor.

 

Firma Bilgisi: Tahincioğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: nidapark kayaşehir